Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти На осінніх канікулах — знайомство з бібліотекою

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

На екскурсію до Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва завітали учні 10-11 класів загальноосвітньої школи №45. Старшокласники були приємно вражені обсягом книжкових новинок української літератури і зарубіжних бестселерів, мультифункціональністю відділів, відкритістю і затишком приміщень, переліком публічних, в тому числі електронних послуг.

Провідна бібліотекарка Марина Петрова зацікавила молодь історією будівлі ХІХ ст., в якій розташована бібліотека. Колись, до 1917 року, тут жила дворянка, яка мала навіть власний дворовий театр. Потім суд, Добровільне товариство сприяння армії авіації і флоту, інші організації та заклади. А з 1985 року в цьому будинку оселилася Бібліотека. Оновлена ремонтами, сучасно облаштована, досі дбайливо зберігає окремі елементи старовини: декорований цегляним орнаментом фасад, ажурне чавунне крильце, оригінальну кахельну голландську піч, ліпнину на стелі в одному із приміщень. Також пані Марина акцентувала увагу, що не тільки будівля має свою історію, а і сама бібліотека має історію свого становлення, розвитку, трансформації.


Школярі ознайомилися з фондом художньої і галузевої літератури відділу обслуговування користувачів, аудіо та електронними книгами відділу “Інтернет-центр”, правилами користування електронним каталогом, краєзнавчими повнотекстовими електронними базами даних. Подивилися бібліотечні буктрейлери і пограли в тематичні онлайн ігри разом із співробітниками сектору медіаосвіти та творчості молоді.

 

Екскурсія обласною бібліотекою для юнацтва виявилася цікавою й пізнавальною для учнів загальноосвітньої школи №45, а у бібліотеки з'явилися нові читачі.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.