Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Нова генерація лідерів: Аліса Грабко

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

25 листопада в обласній бібліотеці для юнацтва в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” відбулася зустріч студентів Миколаївського будівельного коледжу КНУБА з Алісою Грабко.

Аліса викладає образотворче мистецтво в дитячій школі мистецтв №1 м. Миколаєва, ілюструє книги, активно займається громадською діяльністю, є співорганізаторкою кіноклубу і розважально-пізнавальних квестів. Вболіває за комфорт, порядок, чистоту, красу рідного міста, тому разом з друзями, наприклад, розписує зупинки громадського транспорту. Хоче, щоб Миколаїв у плані підтримки, розвитку, доступності мистецтва (будь-якого, в тому числі вуличного, нетрадиційного, сучасного) був схожим на Львів чи Одесу. Її кумир — Стівен Джобс. Сама ж дівчина у групі Alice from dreams на Facebook та Instagram викладає свої роботи, приймає замовлення на принти на футболках та чашках.

Модератор Андрій Алієв додав кілька біографічних штрихів: народилася героїня зустрічі в 1993 році, закінчила ЗОШ №16, школу мистецтв, Миколаївський коледж культури і мистецтв (кафедра декоративно-прикладного мистецтва), планує здобути повну вищу освіту.

Під час експрес-інтерв'ю присутні ставили Алісі різноманітні запитання. Як виявилося, своє ім'я дівчина отримала завдяки батьку і його улюбленому гурту “Аліса” Костянтина Кінчева. І саме батько наполіг, щоб вона закінчила школу мистецтв, яку хотіла покинути, як до цього кинула займатися танцями і грою на фортепіано вже після двох занять. У родині професійних художників не було, але і батько, і дід гарно малюють. Її улюблений художник — Ван Гог, портрет якого Аліса закінчила якраз напередодні зустрічі в бібліотеці, а найбільше подобається малювати ілюстрації до дитячих книг, використовуючи маркери і кольорові олівці. Розповіла дівчина про роботу над книгою “Карнавал” миколаївської письменниці Тетяни Купрієвич, з якою її познайомила Світлана Чебанова. Молоді було цікаво дізнатися історію перетворення звичайної зупинки у Тернівці на привабливий арт-простір. Веселою виявилася розповідь про сумну корову, яка однієї ночі звідкись прийшла до будинку Аліси і заважала спати, а тому стала героїнею позачергового малюнку. Надихають дівчину на творчість велика родина (батьки, сестри, брат) і домашні улюбленці — дві собаки і кіт. Поділилася Аліса і ще однією своєю мрією — відкрити власний шоу-рум у центрі міста.

Наостанок зустрічі хлопці і дівчата переглянули роботи Аліси Грабко, декілька сюжетів і відеороликів, взяли автографи на пам'ять про подію і знайомство. А героїня стартапу закликала молодь не зациклюватися на грошах (усіх не заробиш), не жити тільки для себе, а робити добро для людей — це не лише правильно, а й напрочуд приємно.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.