Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Молодіжний простір відкрито!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

26 грудня Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва відкрила Молодіжний простір. Двері приміщення Простору відімкнув начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Михайло Федорович Димитров. Директор ОБЮ Наталія Вікторівна Ткаченко розповіла присутнім про напрямки і стратегії розвитку Простору.

Координатор Простору Андрій Алієв привітав усіх з міжнародним Днем подарунків та представив молодого художника Андрія Горбачова, який провів своє студентське життя у стінах бібліотеки і для відкриття простору підготував виставку власних робіт. Хореографічний колектив “Tribal folk garden” виконав запальний танець під пісню гурту Nirvana “Smells like teen spirit”. До речі, одна з учасниць колективу свого часу була активною учасницею “Школи волонтерів” бібліотеки. Керівниця літературно-музичного об’єднання “Молодість у віршах” Валентина Гавришко розповіла про налагоджену співпрацю з бібліотекою і виконала власний вірш, який свого часу пролунав на першому засіданні об'єднання. Естафету молодих і талановитих підхопила Олександра, яка виконала пісню гурту “Один в каное” “У мене немає дому”.

Під час вільного мікрофону виступили керівник Миколаївського міського благодійного фонду “Центр соціальних програм” МГЗ Олена Олександрівна Ожема, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Михайло Федорович Димитров, колеги —  директори обласних бібліотек — Тетяна Анатоліївна Жайворонок і Вікторія Вікторівна Агаркова.

Простір отримав подарунки від соціальних і творчих партнерів — благодійного фонду “Любисток”, художниці Світлани Чебанової, яка розповіла, що її перші дитячі роки минули саме у кімнатах, де нині розмістився Молодіжний простір, адже тут була квартира її сім'ї. Вітали зі стартом і дарували подарунки також громадська діячка Тетяна Чистякова, директор Науково-педагогічної бібліотеки і голова правління МОБА Костянтин Картузов, генеральний директор event- company “Superсвято” і активний діяч платформи “МрійДій”Андрій Нерода.

Гості ще довго не розходилися, спілкувались, переглядали виставку Андрія Горбачова, відкриття якої поступово перетворилося на справжній музичний квартирник.


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.