Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “Мозаїки літа”Андрія Горбачова презентовані в Молодіжному просторі

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

26 грудня в Молодіжному просторі обласної бібліотеки для юнацтва відкрилася виставка акварельного живопису Андрія Горбачова “Мозаїки літа”, присвячена миколаївським краєвидам.

Роботи виконані в нестандартній для цього матеріалу техніці — мазками та плямами, як це робили імпресіоністи Каміль Піссарро, Поль Сезанн, Клод Моне. Як підкреслив Андрій: “Вони писали той стан, який тут і зараз. Враження. Це була основна ідея їх робіт, і моїх теж. Я писав перші враження і те, що відчував, і як відчував у даний момент.”

Андрій Горбачов народився в Миколаєві. Він — давній користувач бібліотеки. Навчаючись в художній школі, а згодом в Українському державному морському технічному університеті (нині — НУК ім. адмірала Макарова), провів немало часу за опрацюванням літератури з мистецтва. У 2010 році Андрій здобув другу вищу освіту в Харківській державній академії дизайну і мистецтв. Сьогодні він професійно займається дизайном інтер'єрів, обладнанням водного транспорту, графічним дизайном, а його хобі — живопис, графіка, вітраж, фото, різьблення по дереву.

Привітати художника з персональною виставкою прийшли його колеги, одногрупники, друзі та мама. Також до події долучилися хлопці і дівчата з поетично-музичного об'єднання “Молодість у віршах”, загальноосвітньої школи №28.

Виставка діятиме протягом місяця — до 26 січня 2020 року. Запрошуємо всіх насолодитися “Мозаїками літа” Андрія Горбачова.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.