Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Нова генерація лідерів: Артем Албул

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

28 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась чергова зустріч із циклу  “Нова генерація лідерів”. Останнім зимовим стартапером став ютуб-блогер Артем Албул, з яким мали задоволення поспілкуватися студенти Миколаївського політехнічного коледжу.

Захід модерував Андрій Алієв. Він і розповів, що Артем за освітою філолог (його альма-матер — МНУ ім. В. О. Сухомлинського), тривалий час грав у КВК, займався стенд-апом, працював на обласному телебаченні, зокрема в програмі “Новий день”. Артем зауважив, що “вчитися подобалося, але ботаном себе не вважав, а за підходом до пар був трієчником”.

Культурно-масова діяльність та досвід роботи допомогли хлопцеві усвідомлено підійти до створення власного контенту — ютуб-проєкту “Клятий раціоналіст”. Щоб зробити його унікальним і правдивим, Артем завжди використовує іноземні джерела — роботи провідних науковців. Поштовхом до створення власного каналу науково-популярного напряму стало британське шоу “QI”, яке веде відомий британський актор і письменник Стівен Фрай. Артем сам собі і оператор, і освітлювач, і звукооператор. Це дивує навіть таких знаних тележурналістів як Роман Вінтонів, більше відомий під ім’ям Майкл Щур. Діапазон тем, які підіймає Артем у своїх відео, досить широкий і вельми актуальний — від користі кавунів до правил убезпечення від коронавірусу.

Студенти засипали гостя запитаннями. Їм було цікаво, яких блогерів Артем дивиться, з якими знайомий, як протистоїть хейтерам, чому саме так називається його канал. Тут треба детальніше, адже цікаво. Артем пояснив, що поділяє людей на емпіристів і раціоналістів, себе відносячи до останніх, а клятий тому, що затятий дослідник. Як стверджує хлопець, 95% інформації, що нас оточує, хоча б частково неправдива. Тому пропаганда здорового ґлузду, скептицизму та раціоналізму — наше все. Головними при створенні мережевого контенту вважає три складові — якісна камера, налаштоване світло у знімальній локації і, найголовніше, правильний звук.

На завершення Артем побажав присутнім не піддаватися ефекту “білого халата” — коли ти сприймаєш поради нібито лікаря, а ним може виявитися звичайний м'ясник. І насамкінець — традиційні автографи і спільне фото.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.