Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Вчимо українську: нові слова

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

З початком нового навчального року читачі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва продовжують удосконалювати свою українську мову за допомогою інтерактивного тренажера.


8 вересня користувачі відділу “Інтернет-центр” розглянули розділи лексики і поговорили про нові слова в українській мові. Сучасна українська літературна мова постійно розвивається, поповнюється новою лексикою. Так, Інститут української мови Національної академії наук України повідомив, що тільки за останній рік в українській мові з'явилося... 1-1,5 тис. слів з новою формою або значенням!
   
Періодично укладаються словники нової української лексики, в яких відбиваються наслідки поповнення українського лексикону за певний часовий відрізок, переважно за 10 років, при формуванні нового покоління носіїв мови.
З одним із них і ознайомилися хлопці і дівчата. Наприклад, “Шкільний фразеологічний словник української мови” містить понад 5000 фразеологізмів та крилатих висловів, вживаних в українській мові. Це видання стане у пригоді тим, хто хоче глибше вивчити українську мову, дізнатись, які образні вислови їй притамані, навчитися правильно вживати їх в усному й письменному мовленні.

А виконання завдань розділу “Фразеологізми і фразеологічні вирази“ онлайн Тренажеру допомогло перевірити і закріпити нові знання. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.