Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Карантинна осінь: абетка історичної пам’яті

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

8 вересня бібліотекарі МОБЮ провели для студентів Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського абетку історичної пам’яті “Розвиток освіти і науки під час Української революції 1917-1921 років”.

Разом зі студентами обговорили здобутки, виклики та складнощі розвитку освіти і науки в драматичні роки Української революції. Завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді ОБЮ Андрій Алієв зосередив увагу на досягненнях у науково-освітній царині: заснуванні Української академії мистецтв та Української академії наук, активізації діяльності “Просвіт”, відкритті шкіл з українською мовою навчання, бібліотек, виданні українських книг, журналів, підручників. Студенти пригадали визначних діячів: В. Вернадського, А. Кримського, М. Туган-Барановського, Г. Нарбута, Ф. Кричевського, О. Мурашка — і їхній внесок у розвиток вітчизняної освіти й науки в першій половині ХХ ст.

Юнаки і дівчата переглянули видання з бібліотечного фонду, присвячені темі заходу, а також перевірили свої знання з історії Української революції відповідаючи на запитання вікторини. Найактивніші отримали значки і магніти.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.