Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Лабораторія молодіжних ініціатив: Артем Кривцов розповів про громадські проєкти

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

10 вересня в Молодіжному просторі обласної бібліотеки для юнацтва відбулася довгоочікувана післякарантинна зустріч в рамках нового бібліотечного проєкту — лабораторії молодіжних ініціатив “Гошка”. Студенти МНУ ім. В. О. Сухомлинського і Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій спілкувалися зі своїм однолітком — Артемом Кривцовим, головою ГО “Молодіжний центр наукової діяльності”, заступником голови Ради з питань молодіжної політики при Миколаївському міському голові.


Артем — студент юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили. Він уже має наукові досягнення, бере участь у волонтерських проєктах, ініціює громадські активності. Модератор заходу Андрій Алієв зупинився на найцікавіших фактах біографії спікера, висвітлених в інтернеті, і попросив Артема їх прокоментувати.


У 2017 році хлопець (тоді ще студент Коледжу МНУ) дійшов до фінального етапу ІІ Всеукраїнської олімпіади для учнів старших класів “Іспанія та латиноамериканський світ”. Авторитетне журі, до якого ввійшли вітчизняні фахівці-іспаністи,  латиноамериканісти та представники дипломатичних установ в Україні, визнало Артемове есе “Культура Іспанії крізь призму сучасної нумізматики” кращим. Юнак зауважив, що працюючи над есе, захопився роботами іспанських політологів і творами Сервантеса.

У 2018-му Артем взяв участь у Першому Міжнародному дитячому літературному фестивалі “Literature Future”, який проходив в Чернівцях і на який були запрошені 100 найталановитіших дітей з усіх регіонів України. Крім конкурсної і навчальної програм, юні літератори мали можливість опублікувати свої твори у збірці “Я – майбутнє України. Діти”. Артем отримав ще й  спеціальний приз від проєкту ЛакіБукс за написану ним науково-популярну книгу про нумізматику. А ще став учасником регіонального етапу мультифестивалю “Студентська республіка” та був обраний до Студентського магістрату. Як один із талановитих студентів нагороджений у номінації “Кращий студент-громадський діяч” конкурсу “Кращий студент Миколаєва”.

У 2019 році завдяки ентузіазму Артем вибудував цілі віхи власної біографії. У Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт школярів та студентів до 28-ї річниці незалежності України, організованому ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» за підтримки Міністерства освіти і науки України, нагороджений Дипломом у номінації «За нестандартний підхід» за роботу «Новітня історія України: аналіз етапів становлення». Під час IV Молодіжної конференції, яка проходила в рамках проєкту #Active_mk, розповідав про роль ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» в розвитку правової освіти і молодіжної політики Миколаївщини. Реалізував громадський проєкт «Миколаївська школа параюристів». Виступив співорганізатором відкриття Правового хабу – Legal Hub «World of law на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №31. У складі журі оцінював учасників «Битви факультетів 2019» в Чорноморському національному університеті ім. П. Могили.

Присутніх зацікавила школа параюристів. Артем радо відповів на всі запитання, а також розповів про реальні випадки з юридичної практики. Один з них стосувався захисту прав споживачів, коли в одному з топових миколаївських закладів на офіційному заході подали... рожеві огірки, що спричинило дворічну судову тяганину.

У “карантинному” 2020-му Артем став одним із найактивніших учасників проєкту «Мобільна група «Волонтери-добросусіди». Разом із однолітками та фахівцями департаменту праці та соціального захисту населення міської ради доставляв продовольчі набори людям похилого віку, з обмеженими можливостями, ветеранам, які перебували на самоізоляції під час пандемії. Ось що він розповів про отриманий досвід і найбільші виклики волонтерської роботи: “Стати волонтером – це велика радість, приєднавшись до дружньої та працьовитої команди. Але доставляти продовольчі набори – це не лише фізична, а й психологічна робота. Оскільки більшість літніх людей одинокі, а деякі ще й мають інвалідність, тому вони потребують особливої уваги та психологічної підтримки”.

Завдяки Артему запрацювала “Школа правової освіти” на базі бібліотеки ім. М. Кропивницького. Майбутній юрист зазначив, що спочатку Школа планувалася на місцевому рівні. Але вдалося залучити міжрегіональних спікерів, фахівців міжнародного рівня і всеукраїнської кваліфікації.

На початку вересня Артем Кривцов презентував новий правопросвітницький проєкт — “Школу волонтерів правової допомоги” на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, до участі в якому долучилися студенти миколаївських вишів.

Артем закликав присутню молодь бути активними, започатковувати/долучатися/підтримувати корисні громадські ініціативи, ставати волонтерами, розвиватися, самореалізовуватися.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.