Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Карантинна осінь: тренінг з медіакультури

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

24 вересня в студенти Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського стали учасниками тренінгу “Соціальні мережі: використовуй правильно”, організованого бібліотекарями ОБЮ у межах циклу “Медіакультура”.

Бібліотекарка Юлія Задеряка розпочала зі знайомства і бліц-опитування. Скільки часу ти проводиш в інтернеті? Маєш акаунти в соцмережах? В яких саме? Використовуєш для відпочинку чи для навчання? Виявилося, що сучасна молодь надає перевагу інстаграму. Втім, ніхто не знає історію його створення. Юлія внесла ясність в дане питання, а також разом зі студентами обговорили переваги інстаграму. Оскільки ця соціальна мережа ділиться на два види (особистий і бізнес-акаунт), поміркували про кожен окремо, визначили спільні та відмінні риси. Не оминули тему блогерства. Обмінялися думками щодо критеріїв, за якими обирають фаворита в блогер-просторі. Дехто з присутніх зізнався, що знімає відео для ТікТок. Юлія розповіла про інструменти успішного блогінгу, а молодь пограла в запропоновану гру “Віртуальне чи реальне?”.

Після теоретично-практичного блоку додали трохи інтерактиву для закріплення нових знань. Провідна бібліотекарка Тетяна Гервасьєва запропонувала присутнім відповісти на запитання онлайн-вікторини “Соціальні мережі”. За активність в обговореннях та правильність відповідей учасники тренінгу отримали заохочувальні призи: значки, магніти, календарики. А організатори заходу отримали слова вдячності і смайлики-сердечки на фліпчарті.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.