Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тренінг з підвищення спроможності жіночих ГО

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

21 вересня у Молодіжному просторі МОБЮ відбувся тренінг з підвищення спроможності жіночих громадських організацій, організований благодійним фондом “Любисток”.

Інтегрована оцінка технічного і організаційного потенціалу (ITOCA) відбулась в рамках програми “Суперсила для жіночих організацій” проєкту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”.

Координаторка проєкту від Pact Ukraine та експертки Південного Міжрегіонального ресурсного центру з розвитку потенціалу жіночих організацій, який створено громадською організацією ГО “Громадський центр «Нова генерація»”, пані Наталія Дорофєєва і Ольга Жукова навчали учасниць — волонтерок, представниць партнерських організацій —  досліджували дев’ять сфер діяльності власної організації: стратегічне планування, врядування та організаційний менеджмент, людські ресурси, фінансовий менеджмент, моніторинг і оцінку, партнерство та мережування, мобілізацію ресурсів, комунікаційну стратегію та технічну експертизу.

Найбільш дискутабельними темами були: кошти, люди, комунікації та мережування. Команда актуалізувала свій досвід і напрацювання та визначила зони росту. Надалі — розробка плану інституційної споможності організації та його подальше впровадження.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.