Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Онлайнове мережування молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 жовтня відбулося онлайнове мережування молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації у форматі онлайнової зустрічі з українськими та іноземними колегами на платформі Zoom. Миколаївську обласну бібліотеку для юнацтва представляв Андрій Алієв.

Говорили про особливості організації роботи бібліотек під час карантину, виклики та можливості, які відкрились перед книгозбірнями та про дистанційні бібліотечні послуги, на які зріс попит або які запровадили у бібліотеці в період карантину.

Під час першої сесії “Зв'язок із світом: досвід роботи бібліотек в умовах карантину від іноземних колег” виступили молоді бібліотекарі, представники дружніх бібліотечних асоціацій: Майя Джелен з університетської бібліотеки м. Марибор (Словенія), заступниця директора публічної бібліотеки м. Скуодас імені Р. Гранаускаса Рената Гріцюте (Литва), представник Педагогічної бібліотеки Кракова Кароль Барановський (Польща) та Олександр Тарасєвич — бібліотекар центральної наукової бібліотеки ім. Якуба Коласа НАН Білорусі, які поділилися з українськими колегами власними прикладами професійного протистояння карантину.

На другій сесії “Україно, прийом! Друже, як справи?” представники Молодіжної секції ВГО Українська бібліотечна асоціація розповіли про виклики і нові можливості. Завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Андрій Алієв поділився найцікавішими “карантинними” проєктами Миколаївської ОБЮ. Це, безперечно, онлайн-ігри, флешмоб   #літературник_на_карантині, поради психолога, онлайн-тренування з йоги і фітнесу, а також тематичні zoom-вікторини для учнівської та студентської молоді. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.