Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Практичний тренінг «Покоління screen-screen»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

27 листопада студенти Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій взяли участь у практичному тренінгу «Покоління screen-screen», організованому бібліотекарями МОБЮ в межах циклу «Медіакультура».

Юлія Задеряка, бібліотекарка відділу «Інтернет-центр», вирушила зі студентами в недалеке минуле: в час, коли виникли соціальні мережі, нагадала їх первинне призначення і можливості, які вони відкрили. Під час активного обміну думками учасники тренінгу визначили місце соціальних мереж в своєму житті. Виявилося, що присутні проводять майже весь свій вільний час у віртуалі. Хтось працює в інтернеті, хтось намагаються стати популярним, а інші просто слідкують за життям блогерів, селебріті. Переглядаючи кумедні «відосики» в TikTok, гортаючи стрічку інстаграму, молодь почувається досить щасливою.

Що не все так безхмарно у віртуальному світі нагадала бібліотекарка сектору медіа-освіти і творчості молоді Анна Кондрацька, продемонструвавши короткі, але більш ніж красномовні, відео (https://www.youtube.com/watch?v=v3p_KnYaGLk, https://www.youtube.com/watch?v=QugooaNRnsk) про мобільну залежність. Аби підсумувати і закріпити отриману інформацію, студенти відповіли на запитання онлайн-вікторини. Зауважимо, що непогано впорались: знають, як називається залежність від гаджетів, скільки відсотків користувачів нездатні контролювати свій час, знаходячись в онлайні тощо.


Насамкінець бібліотекарі побажали учасникам тренінгу жити повним, цікавим і реальним життям.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.