Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Лабораторія молодіжних ініціатив: Олена Бурятинська надихнула студентів на озеленення міста

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

27 листопада студенти ВСП «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» в онлайні поспілкувалися зі спікером бібліотечного проєкту Лабораторія молодіжних ініціатив «ГОшка» – Оленою Бурятинською, екологинею, головою ГО «Миколаївська обласна екологічна асоціація «Зелений світ».

Пані Олена зауважила, що Миколаївська обласна екологічна асоціація «Зелений світ» – це перша в Миколаєві демократична позадержавна організація, яка була заснована у червні 1988 року. Головною метою її створення та діяльності є сприяння всебічному розвитку всіх видів туризму, збереження і відтворення природного та культурного багатства, забезпечення екологічної безпеки і сталого розвитку суспільства. Асоціація брала активну участь в захисті численних археологічних пам’яток та ендеміків природи, рятувала від затоплення унікальний Актовський каньйон, постійно переймається захистом Південного Бугу. На жаль, всі ці природоохоронні заходи не втрачають своєї актуальності.

Олена Ігорівна очолює асоціацію з 2016 року. Вона розповіла про найцікавіші проєкти, реалізовані «Зеленим світом» останнім часом: екологічні екскурсії для студентів парками і скверами Миколаєва, участь в міських акціях «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою» (одночасно згадали історію виникнення свята деревонасадження в Миколаєві), участь в спецпроєкті «Зелені легені Півдня України», в межах якого екологи розповідають про дерева, які рекомендуються для озеленення південноукраїнських міст. Липа, кизильник, каштан, туя, ялівець, черемха, сосна, ясен і навіть екзотичні гінкго білоба і альбіція… Як же хочеться, щоб всі ці чудові дерева невдовзі стали окрасою наших вулиць!

Пані Олена поділилася з молоддю подальшими планами і закликала усіх присутніх до співпраці в якості волонтерів. Учасники зустрічі, активні й небайдужі до проблем довкілля, одразу ж виступили з ініціативою посадити біля приміщення коледжу улюблене дерево не лише киян, а й миколаївців – каштан. Напевно, це буде кінський каштан, адже саме його рекомендувала Олена Ігорівна для озеленення південних міст. Прекрасна ініціатива! Нехай вона стане традицією!
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.