08.02.2021 19:45 Обновлено 08.02.2021 19:48
5 лютого у межах циклу «Основи медіаграмотності для молоді» в онлайн-форматі відбувся другий тренінг за темою «Кібербулінг під час пандемії».

Тренерка і бібліотекарка Валентина Гавришко ознайомила учасників – студентів Фахового коледжу МНУ ім. В. О. Сухомлинського спеціальності «Комп'ютерна інженерія» – з тим, що таке булінг, хто такі хейтери, навіщо правильно налаштовувати параметри приватності своїх акаунтів у соцмережах та чому велика кількість інформаційних платформ не звертає уваги на булінг.
За статистикою більше 25% підлітків отримують складні психологічні травми внаслідок цькування у соціальних мережах. Саме тому, наголосила Валентина, якщо ви стали свідками кібербулінгу у соцмережах чи на інформаційних платформах, ви не повинні вступати в суперечку з хейтером, вашим обов’язком є підтримка та допомога постраждалій людині.
До розмови в якості експерта долучилась психологиня Чередниченко Марина Олегівна, яка більш детально розповіла про причини виникнення булінгу в соціальних мережах, пояснила, чим керуються хейтери та як правильно з ними боротися.
Учасники тренінгу були зацікавлені темою, активно брали участь в обговоренні.
< Попередня | Наступна > |
---|
Хмарка тегів
Баштанські ПБ
Березанські ПБ
Березнегуватські ПБ
Вознесенські ПБ
Воскресенські ПБ
Казанківські ПБ
Кривоозерські ПБ
Миколаївські ПБ
Очаківські ПБ
Первомайські ПБ
Снігурівські ПБ
ато
бібліоніч
бібліопазл
бібліотечно освітній проєкт
білий кіт
звіт перед громадою
смакbook від уік
цифрова грамотність
євроінтеграція