Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Основи медіаграмотності для молоді. Тренінг 2

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

5 лютого у межах циклу «Основи медіаграмотності для молоді» в онлайн-форматі відбувся другий тренінг за темою «Кібербулінг під час пандемії».
Тренерка і бібліотекарка Валентина Гавришко ознайомила учасників – студентів Фахового коледжу МНУ ім. В. О. Сухомлинського спеціальності «Комп'ютерна інженерія» – з тим, що таке булінг, хто такі хейтери, навіщо правильно налаштовувати параметри приватності своїх акаунтів у соцмережах та чому велика кількість інформаційних платформ не звертає уваги на булінг. 
 
За статистикою більше 25% підлітків отримують складні психологічні травми внаслідок цькування у соціальних мережах. Саме тому, наголосила Валентина, якщо ви стали свідками кібербулінгу у соцмережах чи на інформаційних платформах, ви не повинні вступати в суперечку з хейтером, вашим обов’язком є підтримка та допомога постраждалій людині.
 
До розмови в якості експерта долучилась психологиня Чередниченко Марина Олегівна, яка більш детально розповіла про причини виникнення булінгу в соціальних мережах, пояснила, чим керуються хейтери та як правильно з ними боротися.
 
Учасники тренінгу були зацікавлені темою, активно брали участь в обговоренні. 
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.