Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Лабораторія молодіжних ініціатив «ГОшка»: Радіон Дубровка розповів про втілення молодіжних ініціатив у Охтирці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 березня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась третя онлайн-зустріч в лабораторії молодіжних ініціатив «ГОшка». Кращими практиками молодіжної роботи на Сумщині поділився охтирський молодіжний лідер Радіон Дубровка. 
Модератор заходу, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді МОБЮ Андрій Алієв, зауважив, що познайомився з Радіоном у 2017 році на Міжнародному форумі молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії», де Дубровка представляв старовинну Охтирку, що в Сумській області.
 
 
На думку Радіона, для більш ефективної роботи не треба розпорошуватись на декілька молодіжних центрів і громадських об’єднань. Саме тому він разом із однодумцями створили молодіжну раду Охтирки, плідними результатами п’ятирічної діяльності якої він радо поділився.
 
Молодіжні лідери активно беруть участь у роботі місцевої влади, зокрема у питанні переходу від ЖЕКів до ОСББ, вони добилися ведення прямих трансляцій засідань ради, зробивши її діяльність більш прозорою. П’ять років поспіль підтримують акцію «Зробимо Україну чистою разом», долучаються до святкування Дня молоді, організовуючи оригінальні розваги: естафети на катамаранах, змагання з надування мильних бульбашок. Проводять різнотематичні і різноформатні заходи для і за участі молоді: гайд по соцмережах «Що тут натискати?», школу фінансової грамотності (рахували відсотки бюджетних видатків на молодь і культуру), форум молодіжних ініціатив «Чого прагне молодь?», а також психологічні тренінги, літературники і квартирники, зокрема за участі учасників бойових дій. За грантом виграли сайт для Охтирського молодіжного центру, прикрасили муралами стіни міської ради і місцевої гімназії, створили Starbus, зовсім нещодавно зібрали кошти на електронну барабанну установу для «днів вуличної музики». Усього й не перелічити!.. 
 
Результати вражають, особливо якщо завважити, що Охтирський молодіжний центр навіть не має власного приміщення! Втім, молоді охтирські лідери плекають надію на отримання підходящого приміщення площею 300-400 м2. Радіон розповів, що з потрібних 150-200 тисяч гривень міська влада заклала в бюджет лише 60 тис., але ні він, ні його команда не полишають своїх амбітних планів, сповнені рішучості і налаштовані на подальшу плідну діяльність.
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.