Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці»: про ментальне здоров’я

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» вперше став доступним і для мешканців Миколаївщини. Через пандемію та карантинні обмеження у 2021 році ювілейний Х-й Міжнародний фестиваль вперше проводиться не тільки в “Мистецькому Арсеналі” у Києві. Всеукраїнська громадська організація “Українська бібліотечна асоціація” та Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» започаткували спільний проєкт «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці», завдяки якому 187 бібліотек у різних регіонах України та інших країнах світу 23 червня відкрили Посольства Книжкового Арсеналу. Кожна бібліотека підготувала власну програму заходів, до якої ввійшли запропоновані організаторами події в онлайн-форматі та регіональні бібліотечні заходи.

Відкрилося посольство Книжкового Арсеналу і в Миколаєві, в обласній бібліотеці для юнацтва за адресою вул. Велика Морська, 92. В перший день фестивалю підлітки, їхні батьки, вчителі, бібліотекарі взяли участь у вебінарі “Нам не давали інструкції: Q&A про ментальне здоров’я для підлітків”, який відбувся в рамках спеціальної підліткової програми “Просто цікаво, що буде в кінці”. Ця програма — це особливий простір для комунікації, спрямований на посилення голосу підлітка, на формування рівного спілкування між дорослими й дітьми. Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров'я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам. Під час прямого ефіру на YouTube каналі фестивалю психотерапевт, доктор філософії в сфері психології, співзасновник “Театру переселенця” Олексій Карачинський відповів на болючі запитання щодо поширених серед підлітків проблеми, надав практичні поради щодо приборкування панічних атак та істерик, подолання агресії та фобій, розвитку довіри до дорослих та мотивації до навчання, протидії булінгу та пошуку компромісів з батьками.

А миколаївців в рамках  проєкту “Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці”   запрошуємо й на інші події — дивись тут.





 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.