Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Онлайн-зустріч з Олександром Володарським

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 вересня відбулась онлайн-зустріч студентів і викладачів Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв з відомим українським письменником-гумористом, драматургом, сценаристом Олександром Володарським, організована МОБЮ і ГО “Миколаївське обласне єврейське національно-культурне товариство” на виконання обласної цільової національно-культурної програми “Збереження та розвиток етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин у Миколаївській області” на 2019-2021 роки в межах проєкту “Проведення “Днів єврейської культури на Миколаївщині”.

До зустрічі долучилися бібліотекарі ОБЮ, а також режисер народного театру естрадних мініатюр при Миколаївському обласному палаці культури “Уездный город N” Семен Бєлий і актриса театру Ганна Галушка. Модерувала захід провідна бібліотекарка Тетяна Гервасьєва.

Олександр Володарський народився в Києві. Навчався в Москві, в одному з найпрестижніших технічних вишів бувшого СРСР, де грав у студентського театрі мініатюр. Згодом, після закінчення університету, почав писати невеличкі п’єси і монологи. Перша публікація — сценарій для сатиричного журналу “Фітіль” — змінила його життєвий шлях. Відтоді Олександр Володарський багато публікувався в журналах “Радуга”, “Фонтан”, “Юность”,“Литературной газете”, писав сценарії мультфільмів і серіалів, мініатюри для відомих артистів естради Клари Новікової, Володимира Винокура, Геннадія Хазанова. В його авторському доробку — чотири книги: «Грустный анекдот» (1991), «Миллион за родинку» (2008), «ЖЗЛ, или Жизнеописание занимательных личностей» (2014) і «Мой Ионыч» (2020).

Відповідаючи на запитання аудиторії, Олександр поділився власним кредо: “Щось “живе” ви напишете тільки тоді, коли точно знатимете, про що пишете. Успіх приходить тоді, коли прообразами книжкових героїв стають реальні люди”. В підтвердження своєї думки письменник розповів історію Майї Михайлівни — своєї мачухи, жінки дуже поважного віку, яка надихнула його на створення образу головної героїні відомої трагікомедії “Селфі зі Склерозом”. Олександр наголосив, що з почуттям гумору живеться легше в будь-якому віці і, що важливо, його можна розвивати. Для цього варто читати класиків світової гумористики: О’Генрі, Марка Твена, Ільфа і Петрова, Григорія Горіна.

Спілкування було таким цікавим, що час промайнув непомітно, і, на жаль,  багато запитань залишились без відповідей. Сподіваємось на нову, “живу” зустріч з Олександром Володарським і дякуємо йому за неперевершені жарти, цікаві історії і з нетерпінням чекаємо обіцяний подарунок — книжку “Мой Ионыч”.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.