Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Вітаємо колегу з перемогою!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Адміністрація, колектив і читачі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва щиро вітають Віру Іванівну Марущак з перемогою у Всеукраїнському конкурсі літературних творів бібліотечних працівників, засновник і організатор якого —  Українська бібліотечна асоціація.

Конкурс проводився з 1 квітня по 31 серпня у межах відзначення Всеукраїнського дня бібліотек з метою формування позитивного іміджу бібліотеки та бібліотечної професії в суспільстві, сприяння самореалізації та творчому розвитку бібліотекарів, розкриття їх творчого потенціалу. На конкурс приймалися літературні твори у жанрі статей, есе, нарисів, поезій, що відображають авторське сприйняття діяльності бібліотеки, її ролі у соціально-культурному житті громади, сучасне бачення професії бібліотекаря, оригінальні погляди на проблеми і перспективи розвитку бібліотеки, цікаві випадки та події, пов`язані з бібліотеками та бібліотекарями.

Бажаємо Вірі Іванівні творчої наснаги, злетів, реалізації усього, про що мріється. Хай Ваша бібліотечна, педагогічна, письменницька і журналістська нива буде добре зораною та щедрою на врожаї. Подальших творчих успіхів на царині друкованого слова та нових здобутків у благородній справі навчання юного покоління громадян нашої країни. Бажаємо Вам багаточисельної і вдячної читацької аудиторії, великих тиражів і ще багато років славити наше українське слово та духовність нашого народу!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.