Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Відкриття виставки гобеленів “Дерево життя”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

27 квітня в Молодіжному просторі обласної бібліотеки для юнацтва відкрилась виставка гобеленів “Дерево життя” студентів Миколаївського муніципального академічного коледжу.
Всі представлені на виставці роботи — гобелени, ляльки-мотанки, розписані торбинки тощо — створені студентами ММАК у майстернях художньої вишивки та ткацтва знаменитих майстрів Лідії Іваницької, Євгенії Кушнір і Олени Ткаченко.
 
Всіх присутніх з відкриттям виставки привітали т.в.о. директора МОБЮ Світлана Рагімова, голова благодійного фонду «Індиго» Ольга Криницька і  директор муніципального академічного коледжу Людмила Булатова. Пані Людмила зазначила, що кожна зі студентських робіт є унікальною, експонати сучасні і водночас базуються на традиціях українського мистецтва. Заслужена майстриня України, кураторка робіт студентів Лідія Іваницька завважила, що за останні роки наполегливі й талановиті вихованці муніципального академічного коледжу створили чимало оригінальних, цікавих та якісних робіт. В чому на власні очі й переконалися всі відвідувачі виставки.
 
Цікавим досвідом та закуліссям своєї роботи поділились мисткині Таїсія Калюжна і Олена Сербіна. Поетичної ноти додала Світлана Корнієнко, методист ММАК. Її вірші напрочуд гармонізувались із темою виставки, її експонатами і настроєм присутніх миколаївців.
 
Наша Доля – недоля
Вже браму свою відчиня …
Лютий ще пережити – 
І знову настане весна! 
 
Із повагом схилилась чаклунка –
Вітає Весну!
Заквітчала і браму 
Й дерева, і річку ясну! 
 
Все квітує й радіє! 
По брамі отій осяйній
І птахи веселяться!
І всюди розноситься спів! 
 
І процесія з гаю/людства 
В вінках і стрічках ідучи,
Всім говорить/провіщає
Весна підбирає ключі.
Підбирала ключі! 
Виставка “Дерево життя” діятиме до 20 травня 2023 року. Запрошуємо всіх відвідати експозицію на Великій Морській, 92. Пориньте в українську атмосферу, переконайтеся у талантах і потенціалі нашої молоді. Чекаємо вас! Вхід вільний.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.