Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Відеофест “Дмитро Кремінь — поет на всі часи”: підсумки і переможці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Друзі! Відеофест “Дмитро Кремінь — поет на всі часи”, оголошений Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва на відзначення Року поета, Шевченківського лауреата Дмитра Кременя, фінішував.
 
Протягом квітня (а точніше — до 25-го) кожен охочий міг надіслати нам на пошту відео з власним виконанням вірша Дмитра Кременя. Ми поширювали відео на фейсбук-сторінці бібліотеки під тегом #Кремінь_фест, запрошували активно підтримувати учасників лайками до 30 квітня. Чому це важливо? Бо саме лідери по кількості вподобайок під публікаціями на нашій сторінці й стали переможцями відеофесту.
 
Сьогодні з приємністю підводимо підсумки і оголошуємо переможців. Отож, відеофест “Дмитро Кремінь — поет на всі часи” об’єднав 40 учасників. Одне відео, надіслане після дедлайну, було опубліковане, але поза конкурсом. Всі інші 39 учасників включились в лідерську гонку. 
 
Беззаперечним лідером по кількості лайків стало відео Анни Горбенко з смт. Токарівка Веселинівської селищної громади Вознесенського району. Відео з її чудовим виконанням вірша Дмитра Кременя «Спогад про море» зібрало 193 вподобайки. Щиро вітаємо переможницю!
 
З невеликим відривом (146 лайків) друге місце посіла Аліна Мироник з села Кумарі Первомайського району. Дякуємо Аліні за душевне виконання «Слів, що лунають вічно» Дмитра Кременя.
 
Бронза теж у юної мешканки Кумарів – Анастасії Хлистік. 82-ма вподобайками було оцінене її відео на вірш «Впала музика з неба, і сім її нот…». 
 
Вітаємо переможниць і нагадуємо, що маємо для вас приємні подарунки. А для нас найкращим подарунком стала така кількість учасників, разом з якими (і всіма користувачами фейсбуку) ми вкотре насолодились віршованим словом видатного і самобутнього поета, Шевченківського лауреата, закарпатського миколаївця Дмитра Кременя.
 
Дякуємо Даші Бойко, Ользі Руденко, Денису Стоянову, Наталії Вдовиченко, Наталі Волошиній, Юлії Колеснік, Софії Кучер, Анастасії Зайцевій, Олені Безгіновій, Дар’ї Павлухіній, Анастасії Кацан, Діані Цівенко, Матвію Чабану, Сергію Попову, Аріні Юнусовій, Людмилі Зіновєвій, Олені Шевченко, Ользі Самофаловій, Вікторії Долженко, Дмитру Драєнку, Ларисі Кірєєвій, Миколі Чабану, Уляні Буліч, Людмилі Захарченко, Анастасії Ювженко, Аліні Ганзенко, Ларисі Стефанишиній, Катерині Бріжатій, Елеонорі Милобог, Валерії Буднік, Андрію Бочкарьову, Діані Пащенко, Вікторії Писарській, Валентині Жуковій, Володимиру Голубцову, Віталіні Порумянцевій і Світлані Пащенко за участь у відеофесті. Ваша декламація поетових рядків була щирою, натхненною і проникливою. 
 
Читаючи вірші Дмитра Кременя, кожен говорив, начебто від себе. І в тому самобутній талант Поета від Бога.
 
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.