Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Герої, які рятували світ від техногенної катастрофи

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

1 травня для учнів Миколаївської гімназії №35 відбувся онлайн-захід, присвячений героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Бібліотекарка відділу соціокультурної діяльності молоді Олександра Бережна використала відеоматеріали, архівні аудіозаписи та документальні фотографії, щоб проілюструвати масштаби катастрофи та її руйнівний вплив на навколишнє середовище і людей. Учні мали змогу побачити зруйнований реактор і Прип'ять, яка перетворилася на місто-привид.

Ведуча розповіла про чорнобильських водолазів: Олексія Ананенка, інженера-механіка реакторного цеху ЧАЕС, Валерія Беспалова, старшого інженера турбінного цеху, і начальника зміни Бориса Баранова. Вони отримали завдання потрапити в реактор і злити воду, яка накопичилася в підвалі. Їх відвага була визнана й оцінена не тільки українською, але й світовою спільнотою.

Школярі погодились із висновками бібліотекарки про негативні наслідки Чорнобильської катастрофи для України і світу, й собі міркували про те, як важливо не допустити повторення подібних аварій. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.