Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “Ел і Ева” Наді Білої вже в бібліотеці!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Днями мали задоволення поспілкуватися з письменницею, нашою землячкою Надею Білою, а сьогодні вже отримали чудовий подарунок від авторки — її роман для молодих дорослих “Ел і Ева”.

Шістнадцятирічний Ел живе життям цілком звичайного американського підлітка. Він нічим не вирізняється у школі, а після уроків зависає з другом або підпрацьовує в кінотеатрі. Закохується без взаємності у недосяжних красунь та переймається вступом до універу. Батьки Ела розлучені, у кожного давно нова родина: у тата – в Україні, в мами – у США. Приїхавши до тата на канікули, Ел знайомиться з Евою – своєю «новою сестрою». П’ятнадцятирічна Ева – дівчинка-вогонь, яскрава та імпульсивна. Тусується з рокерами, зависає в барі «Бочка» і кохає дорослого чоловіка: музиканта, звичайно. Ел і Ева – пізнають життя, дорослішають, помиляються, вчаться дружити, спілкуватися, переживають перші закоханості і перші життєві труднощі.

Це чесна і відверта (16+) книжка про життя сучасних тинейджерів. Залежності, шкідливі звички, сумнівні вечірки, небезпеки, конфлікти з батьками та пошуки себе — життя, яким воно є. А ще шкільні реалії українських та американських старшокласників. Ви не тільки зануритесь у їхні пригоди, а ще й англійську трішки підтягнете.

Цікава історія, класно написана, персонажі — складні й суперечливі. Однозначний маст рід. Радимо читати.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.