Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша СмакBook від УІК: запрошуємо на читацькі посиденьки з Надею Білою

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує 25 травня о 14.00 на міжконтинентальний літературний стрим! Героїнею вісімнадцятих за ліком читацьких посиденьок за проєктом СмакBook від УІК буде письменниця, авторка прози для молодих дорослих Надя Біла.

Надя Біла народилася 8 червня 1979 року в Миколаєві, навчалася у Таврійському національному університеті ім. В. Вернадського, працювала викладачем, секретаркою, журналістом, перекладачем, згодом відкрила школу англійської мови в Києві. У 2010 р. переїхала до Великої Британії, а у 2012-му до США. Зараз проживає в Атенсі, штат Джорджія, США.

Пише завжди й усюди. Її оповідання, повість “Крута компанія” (2017) і роман “Ел і Ева” (2021) торкаються важливих тем підліткового життя. Це добротна психологічна проза з детально прописаними емоціями, мотивацією персонажів, стосунками, діалогами, конфліктами. Це відверті книжки, без купюр, дуже чуттєві й правдиві. Такі історії зацікавлять і юних, і дорослих читачів.

У нашій бібліотеці є збірники “Чат для дівчат” і “Така любов” з оповіданнями Наді Білої “Я ніколи не носитиму суконь”, “Мала ніби не проти”, а також повість young adult “Крута компанія”. Саме її ми отримали за програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги. Читайте і долучайтесь до нашої зустрічі. Поговоримо про книжкове і не тільки.

Долучайтеся до нас на Google Meet: https://meet.google.com/tht-qpfm-foc


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.