Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Літературно-музичне об'єднання«Білий кіт»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

З січня 2011 року при відділі мистецтв і краєзнавства Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва відкрито новий клуб для творчої молоді — літературно-музичне об'єднання “Білий кіт”. Об'єднання працює у декількох форматах: реальному — це засідання по понеділках о 16 годині в бібліотеці, і віртуальному — група «Білий кіт» в соціальній мережі «Вконтакте». Керівники Клубу — викладач музики Полігонівської загальноосвітньої школи, лауреат обласної премїї ім. М. Аркаса, конкурсу “Джерело творчості”, авторка декількох нотних збірок пісень для дітей, поетичних видань і аудіоальбому інструментальних композицій Анна Олєйнікова; заслужений артист України, лауреат премії ім. М. Аркаса, керівник ансамблю української пісні “Вільні козаки”, автор декількох аудіоальбомів і поетичних збірок Олександр Сичьов;  автор поетичної збірки і аудіоальбому, директор бібліотеки Наталія Вікторівна Іванова.

В понеділок 7 лютого відбулося чергове засідання «Білого кота», яке вже налічує 42 креативні творчі особистості: учениці Полігоновської школи Коцюрубенко Альона та Митько Настя; студенти університету ім. П.Могили Греков Володя, будівельного коледжу Соценко Катя, університету .ім. В.Сухомлинського Латій Андрій. Серед «новачків» — учениця Полігонівської школи Загорська Ліза; студентки університету культури Петухова Єкатерина і Левицька Вікторія; студентка університету ім. В. Сухомлинського Качирко Ірина та інші.

Присутні обговорили і затвердили Статут об'єднання, продемонстрували свої власні творчі доробки, прозвітували про виконання «домашнього завдання» — скласти вірша про символ об'єднання — білого кота, взяли участь у тренінгу, який провели керівники Клубу, розібрали, що ж таке «ямб» і «хорей». І закріпили ці знання співом під гітару.

Завзято розпочали клубівці підготовку до майбутнього творчого вечора у Будівельному коледжі одного з керівників Клубу — Наталії Іванової, і до презентації “Білого кота” миколаївській громаді.

В зв'язку з тим, що у бібліотеці тимчасово розташувався «Кішкін дім»,вирішили не лінитися і не чекати на наступне засідання через два тижні, а у неділю 13 лютого о 15 годині завітати у гості до “старожила” бібліотеки — іншого творчого клубу «Імпульс» з концертом-експромтом в стилі «Кіті-Кет». Запрошуємо приєднатися і всіх бажаючих (вул. Велика Морська, 92).

Домашнє завдання залишили попереднє - білий кіт у нас фаворит.

Творча молодь Миколаївщини — приєднуйся: у нас грандіозні плани.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.