Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Творча зустріч з майстрами “Прибужжя”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

16 лютого в гостинній залі відділу мистецтв і краєзнавства відбулась творча зустріч учнів Миколаївського професійного ліцею сфери послуг з майстрами творчого об’єднання «Прибужжя» під назвою “Чисте джерело добра і краси”.

Це — перший захід цього року, проведений в рамках реалізації бібліотечної програми «Шукаємо таланти». Щороку обласна бібліотека для юнацтва проводить цикл творчих зустрічей та презентацій художніх виставок і експозицій, мета яких — сприяти виявленню та розвитку творчих здібностей юнацтва, спілкуванню з молодими і видатними майстрами, допомагати у скороченні шляху до визнання, пошуку добрих наставників, однолітків-однодумців. Особливо тісно бібліотека співпрацює з обласним народним творчим об’єднанням художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва при Миколаївському обласному центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи «Прибужжя».


Творче об’єднання «Прибужжя» створено у 1976 році при Обласному центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи. Головною метою об’єднання є відродження та розвиток аматорського образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у Миколаївській області. Зараз в об’єднанні нараховується майже 400 майстрів. Це творчі люди, які приймають активну участь у ярмарках, обласних святах та фестивалях. Керівник «Прибужжя» — чудова людина, яка вболіває за кожного майстра, вбачає талант у кожній роботі, — Кривцова Валентина Володимирівна.

Експозицією “Чисте джерело добра і краси” свої роботи читачам бібліотеки презентували шість майстрів народної творчості.

maistri_1 maistri_2 maistri_3 maistri_4 maistri_8 maistri_7 maistri_6 maistri_5

Лідія Віталіївна Асріянц в об'єднанні «Прибужжя» з 1994 року. Учасниця всеукраїнських, обласних та міських виставок та фестивалів: «Золоті обереги» (1996 р.), персональна виставка «Подих весни» (1999 р.), Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба» (2007—2010 рр.). Нагороджена дипломами та грамотами. Представила вишивку та мереживоплетіння.

Єлизавета Вікторівна Козирєва в об'єднанні з 2004 року. Учасниця міжнародних, всеукраїнських, обласних виставок, фестивалів, свят народної творчості та творчих зустрічей: міжнародний фестиваль в Греції «Космополіс» (2006 р., м. Кавала), міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» (2010 р., м. Новоград-Волинський); загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» (2009—2010 рр., м. Київ), Всеукраїнський фестиваль авторської творчості «Мій рідний край» (2010 р.), Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба» (2010 р.), Всеукраїнська виставка сувенірної продукції «Український сувенір — 2010» (м. Київ); творчий проект «Єдина родина» (2009 р.); лауреат обласного огляду сімейної творчості «Сімейне коло» (2010 р.); учасниця виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини» (2009—2010 рр.). Має нагороди дипломами, грамотами та пам’ятними подарунками. На виставці — вишиті картини.

А тепер знайомтесь з новачками, які влилися до дружньої родини майстрів “Прибужжя” у 2010 році.

maistri_5 maistri_6 maistri_8 maistri_9 maistri_4 maistri_1 maistri_2 maistri_3

Інна Володимирівна Данченко
брала участь у Міжнародному святі літератури і мистецтв «Лесині джерела» (2010 р., м. Новоград-Волинський), Всеукраїнському фестивалі авторської творчості «Мій рідний край» (2010 р.), Всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба» (2010 р.). Представила роботи в рідкому жанрі “флористика” (картини з пуху, насіння, листя).

Ольга Миколаївна Прокіна брала участь у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна» (2010 р., м. Київ), Всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба» (2010 р.), обласному фольклорному святі до Дня Святого Миколая (2010 р.), На виставці представила живопис та декоративний розпис.

Ірина Анатоліївна Климчук брала участь у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна» (2009 р., м. Київ), Всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба» (2010 р.), творчому проекті «Єдина родина» (2009 р.), лауреат обласного огляду сімейної творчості «Сімейне коло» (2010 р.). На виставці — живопис.

Наталія Володимирівна Дерченко
брала участь у Всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба» (2010 р.). Нагороджена дипломами та грамотами. На виставці представила вишиті картини.

Роботи і техніки майстрів — унікальні, вони вражають високим художнім рівнем. Автори не тільки розповіли про свої роботи, але і провели справжні майстер-класи, поділились секретами ремесла, відповіли на численні запитання молоді.

maistri_13 maistri_10 maistri_11 maistri_12 maistri_20 maistri_16 maistri_14 maistri_17 maistri_15 maistri_18 maistri_19 maistri_2 maistri_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Книжкова виставка “Секрети художнього ремесла” познайомила читачів з новими книгами з питань народно-прикладного мистецтва і була цікава як майстрам, так і молоді.

Музичним подарунком всім гостям — майстрам і читачам — стали чудові пісні Олександра Сичьова і Анни Олєйнікової на вірші директора бібліотеки Наталії Іванової. Пісню “Осенний бал” виконали учениці ЗОШ № 6 Альона Іванова і Анна Лутченко, а “Рушники” — студентка Миколаївського будівельного коледжу Катерина Соценко.

Всі бажаючі можуть до 15 березня відвідати виставку (вул. Велика Морська, 92).

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.