Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Презентація виставки витинанок «Паперове диво» Антоніни Бурдіної

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

14 січня у відділі мистецтв і краєзнавства відбулася презентація виставки витинанок «Паперове диво» Антоніни Бурдіної, кандидата в члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України, члена миколаївського літературного об’єднання «Стапель».


Присутніх з історією мистецтва витинання, біографією і творчим шляхом майстрині ознайомила Віра Марущак. Антоніна Бурдіна розповіла про представлені на виставці витинанки, на які її надихнули твори Марії Примаченко. Також вона зачитала декілька оповідань зі своєї збірки «Философия в комнатных тапочках» і провела майстер-клас з основ виготовлення паперових прикрас для учнів ЗОШ №35. Бібліотекарі оформили і підготували огляд книжкової виставки «Декор – прикладне мистецтво».

Серед запрошених були представники Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, літературного об’єднання «Стапель», обласного краєзнавчого музею, творчого об’єднання «Прибужжя», одна із перших витинанщиць Миколаївщини, викладач Вищого училища культури Ірина Покиданець.

 

 

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.