Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тиждень книги триває: весняний фрістайл “Царство Нептуна”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

На відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів під патронатом комісії “Спорт та навколишнє середовище” Національного Олімпійського Комітету України у бібліотеці стартував весняний фрістайл з циклу Креатив-сесій “Хочу сказати!”.

Відкриття фрістайлу пройшло у форматі арт-мозаїки “Джерело життя — чи зуміємо зберегти?” за участі начальника управління фізкультури і спорту Миколаївської облдержадміністрації Олександра Садовського, депутата обласної ради Вадима Мерікова, відомої української спортсменки Інги Бабакової, голови правління фонду “Індиго” Ольги Криницької, представника громадської екологічної організації «Зелений Рух України» Олександра Малицького. Всі виступаючі наголосили на важливості подальшої активізації екологічного руху на Миколаївщині і залучення молоді до здорового способу життя.

Член Національної спілки фотохудожників України, завідуюча відділом мистецтв і краєзнавства Любов Савельєва презентувала розміщену у двох залах фотовиставку, автори якої — члени миколаївських клубів «Імпульс» і «Корабел» ім. Б. Панова, а також севастопольського фотоклубу «Бриг». Розповіла вона і про ексклюзивну експозицію різних цікавинок на морську тематику, де розмістилися календарики і листівки, фотографії 70-80 років з приватних колекцій моряків, морський штурвал і компас, черепахи і черепашки, справжні і іграшкові морські зірки, і ще багато різного і цікавого. Доповненням стала книжкова виставка. Після відкриття весняного фрістайлу всі бажаючі могли переглянути цікавий науково-популярний фільм про не всім відомі фізичні і хімічні особливості води. 

Фрістайл — це вільна імпровізація на задану тему. І якщо ви хочете стати його учасником — будь ласка, можете ще протягом трьох тижнів додати до нашої арт-мозаїки свої надбання з будь-якого виду мистецтва, головне — у відповідності до запропонованої теми. 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.