Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Фестиваль молодіжної книги “Чит@й.Молодь.mk.ua”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

12 квітня в смт. Березанка на базі Центральної районної бібліотеки, районного Будинку культури та Березанської загальноосвітньої школи пройшов Фестиваль молодіжної книги “Чит@й.Молодь.mk.ua”. Організатори — Обласна бібліотека для юнацтва, Миколаївський обласний благодійний фонд “Індиго”, громадські організації Миколаївської області Федерація легкої атлетики та Федерація боксу. На Фестиваль завітали і гості з Очаківського району — старшокласники з Куцюрубської школи.

festival_berezanka_1 festival_berezanka_2 festival_berezanka_3 festival_berezanka_4 festival_berezanka_5 festival_berezanka_9 festival_berezanka_10 festival_berezanka_11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На площі перед Будинком культури відбулося відкриття свята. До присутніх звернулися начальник відділу культури Березанської райдержадміністрації Наталія Пилипівна Матвієнко та директор Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Наталія Вікторівна Іванова, які наголосили, що Фестиваль молодіжної книги є завершальним етапом Тижня юнацької та дитячої книги і ІІ обласного інформаційного молодіжного марафону.

Програма Фестивалю передбачала інтерактивний бібліотечний урок, презентацію літературно-музичного творчого об'єднання “Білий кіт” та спортивне свято.

Свято “Здоров’я — це спорт” включало в себе веселі естафети, конкурс плакатного малюнку, спортивну вікторину. Веселі естафети проводили заслужений майстер спорту України, чемпіон Європи і бронзовий призер чемпіонату світу по боксу Олег  Машкін та майстер спорту з легкої атлетики Марина Карабуза. На спортивній арені зав’язалася боротьба за першість у естафетах, які передбачали біг з м’ячем, стрибки через скакалку, перетягування канату та інші змагання. Учні Березанської школи дуже підтримували свою команду, але більш спритними і сильними виявилися гості. Саме вони і стали переможцями естафети.

festival_berezanka_12 festival_berezanka_14 festival_berezanka_15 festival_berezanka_16

 

festival_berezanka_17 festival_berezanka_18 festival_berezanka_19 festival_berezanka_20 festival_berezanka_21 festival_berezanka_22 festival_berezanka_3 festival_berezanka_2 festival_berezanka_1


Спортивну вікторину провела бібліотекар ОБЮ, миколаївська письменниця Віра Іванівна Марущак. Питання вікторини були присвячені Юнацьким олімпійським іграм, які започатковані минулого року. Приємно, що молодь активно відповідала на запитання і впевнено йшла до перемоги. Було визнано трьох кращих знавців спорту.

Конкурс малюнку провела голова Миколаївського обласного благодійного фонду “Індиго” Ольга Криницька. Наприкінці спортивного свята відбулося урочисте нагородження переможців медалями, дипломами та подарунками.

festival_berezanka_24 festival_berezanka_2_1 festival_berezanka_25 festival_berezanka_28 festival_berezanka_29 festival_berezanka_30 festival_berezanka_6 festival_berezanka_5 festival_berezanka_7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В приміщенні центральної бібліотеки Березанській ЦБС пройшла презентація літературно-музичного творчого об'єднання “Білий кіт”, нещодавно створеного при Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва. Свої твори читали учасники цього клубу — Євген Андрухов, студентка Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Катерина Пєтухова та студент Чорноморського державного університету ім. П. Могили Володимир Греков. Ведучими презентації були керівники творчого об'єднання: директор ОБЮ Н. В. Іванова та композитор Анна Олексіївна Олєйнікова. Захід прикрасив спів учениці Полігонівської школи Софійки Комарової. Присутні, а це колектив і читачі Березанської ЦРБ, учні Березанської і Матіясівської школи, зацікавилась можливістю стати дистанційними учасниками клубу через соціальну мережу “В Контакті”.

festival_berezanka_1_1 festival_berezanka_1_2 festival_berezanka_1_3 festival_berezanka_1_4

 

 

 

 

 

 

 

В Березенській школі для старшокласників провідний бібліограф відділу інформації, маркетингу і менеджменту ОБЮ Ія Валеріївна Отверченко провела інтерактивний бібліотечний урок «Інформаційні ресурси сучасної бібліотеки», розповіла про можливість роботи з електронним каталогом бібліотеки,  докладно познайомила із сайтом ОБЮ та продемонструвала електронну презентацію бібліотеки. Член Національної спілки письменників України В. І. Марущак розповіла про письменників Миколаївщини та закликала дружити з книгою все життя, адже, як казав письменник Дмитро Павличко: “Життя без книги — хата без вікна”.

Такий комплексний захід, як Фестиваль молодіжної книги “Чит@й.Молодь.mk.ua”, у якому поєдналися книга, спорт, творчість і сучасні технології, подарував молоді Березанщини та Очаківщини радість спілкування, прагнення до читання, творчої самореалізації, навчання та здорового способу життя.

festival_berezanka_32 festival_berezanka_33 festival_berezanka_34 festival_berezanka_35 festival_berezanka_36 festival_berezanka_37 festival_berezanka_38 festival_berezanka_39 festival_berezanka_40 festival_berezanka_41 festival_berezanka_42 festival_berezanka_43 festival_berezanka_44 festival_berezanka_45 festival_berezanka_46 festival_berezanka_47  

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.