Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Книги в подарунок від “Фронту змін”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

1 червня депутати міської та обласної рад від політичної партії «Фронт Змін» Тарас Кремінь, Ярослав Індиков, Олександр Жолобецький завітали до Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, зустрілися з її колективом, відповіли на запитання працівників щодо фінансування обласної програми розвитку культури на 2011-2015 роки, передали до фонду нашої бібліотеки нові краєзнавчі книги миколаївських видавництв «Іліон» і «Ірини Гудим».

 

 

 

 

 

 

 

 

Подаровані депутатами чудові видання будуть цікаві для молоді. Це унікальна книга «Город мраморных ангелов» Т. Губської, яка нещодавно викликала ажіотаж серед миколаївців. Це серія “Легендарні імена” — про просвітника і письменника Адріана Топорова, військового інженера Едуарда Тотлебена, адмірала маркіза Івана де Траверсе, полководця Олександра Суворова, адмірала Василя Завойка, купців-суднобудівників Рафаловичей, англійського філантропа Джона Говарда, який в кінці 18 століття відвідав Миколаїв і ще про багато-багато інших цікавих постатей, які жили у Миколаєві або так чи інакше з нашим містом пов'язані. Це багато ілюстрований фотоальбом “Музей суднобудування і флоту м. Миколаєва” про унікальну експозицію єдиного в Україні музею, присвяченого історії створення й розвитку суднобудування як галузі, історію Чорноморського флоту, долю збудованих на миколаївських верфях кораблів. Не меньш багато ілюстроване і чудово оформлене інше видання — Анжели і Миколи Сарахан “І горді предками своїми: нариси з історії Врадіївщини” про минуле і сучасне Врадіївського району. Для тих, хто цікавиться розвитком спорту на Миколаївщині, — два нових видання: “Король баттерфляя” про легендарного спортсмена з плавання Семена Бойченка, який народився у Баштанському районі в селі Мар'ївка і якого французи у 1938 році назвали “королем баттерфляя”; “Спортивная слава семьи Григорьевых” — про заслуженого тренера України з боксу Олега Григорьєва і його дружину Надію, яка займалася парусним спортом, підводним плаванням, спортивною гімнастикою, фехтуванням і у різний час була чемпіонкою області з легкої атлетики, плавання, греблі. Миколаївцям, які проявили героїзм в роки Великої Вітчизняної війни, присвячені книги “Герой Советского Союза Галина Петрова”, “Шура Кобер и Витя Хоменко”, “Солдаты 41: кто и как защищал Николаев”. До 205 річниці з відкриття Очаківського Свято-Миколаївського собору і 160-річчя з дня народження художника Руфіна Судковського присвячено нарис “Краткое историческое описание города Очакова”.

Адміністрація, колектив і читачі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва щиро вдячні депутатам за їх небайдужість. А миколаївців запрошуємо до бібліотеки читати цікаві книги.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.