Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Співавторство письменника і читачів продовжується

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

8 червня в рамках проекту “Кульбаба і К” для учнів Школи соціальної реабілітації працівниками обласної бібліотеки для юнацтва проведено виїзний захід “Життя друзів твоїх менших”.


 

 

 

 

 

 

 

 

Розпочався захід зі вступного слова бібліотекаря читального залу Зої Павлівни Анайко, яка розповіла хлопцям про багатий і різноманітний світ живої природи. Дітям було цікаво дізнатися, що на Землі налічується близько двох мільйонів видів тварин. А домашніх тварин — всього декілька десятків видів. Всім присутнім хотілося розповісти про своїх улюбленців, які чекають на них вдома. З їх розповідей було зрозуміло, що вони небайдужі до живої природи. Учні висловлювали думку про те, що живою природою потрібно не тільки милуватися, але й захищати її.

Бібліотекар, член Національної спілки письменників України Марущак Віра Іванівна провела гру-вікторину “Гортаючи сторінки книг”. Присутні розділилися на дві команди. Ведуча задавала питання про героїв і події, які описані в її оповіданнях “Мрія”, “Сухарик”, “Записка”, “Тато” та інших. На відповідь давалося 5 секунд. Якщо команда не відповідала, запитання переходило супернику. Переможених не було, бо оповідання Віри Іванівни хлопці перечитали не один раз і активно відповідали на питання. Письменниця познайомила учнів з новим оповіданням “Нова сім'я”, запропонувавши написати відгуки та зробити ілюстрації до нього. Така форма спілкування і “співавторства” письменниці з читачами вже стала традицією. Дуже приємно було дітям отримати в подарунок від Віри Іванівни проілюстровану ними раніше і нещодавно надруковану збірку “Наука” з автографом автора. Книжку отримав кожен, хто приймав участь у її створенні.

На згадку про зустріч з письменницею була проведена фотосесія. А на завершення заходу хлопцям запропонували переглянути літературу про тварин з фонду бібліотеки.

alyaudi_nauka_1 alyaudi_nauka_2 alyaudi_nauka_3 alyaudi_nauka_4 alyaudi_nauka_5 alyaudi_nauka_6 alyaudi_nauka_7 alyaudi_nauka_8  

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.