Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Діалоговий майданчик “Хвороба безвідповідальності”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

12 жовтня у Миколаївській школі соціальної реабілітації в рамках проекту соціальної адаптації підлітків з девіантною поведінкою “Кульбаба і К” відбувся діалоговий майданчик “СНІД — хвороба безвідповідальності”. До учнів школи завітали  бібліотекар відділу читального залу ОБЮ Анайко Зоя Павлівна, член Національної спілки письменників України Марущак Віра Іванівна, представник обласної організації Червоного Хреста Кулакова Наталія Василівна.

shkola_soc_rebilitacii_1 shkola_soc_rebilitacii_2 shkola_soc_rebilitacii_3 shkola_soc_rebilitacii_4

 

Розпочався захід виступом В.І. Марущак, яка наголосила, що до страшної хвороби віку СНІДу призводять негативні звички молоді, байдуже ставлення до свого здоров'я і майбутнього. Письменниця ознайомила школярів зі своїм оповіданням “Жора”, в якому через долю кота розповідається про сімейні трагедії, пов'язані з вживанням наркотиків. Школярі переживали за героїв, засуджували їх вчинки і відверто стверджували, що вони не хочуть бути схожими на них.. Віра Іванівна запропонувала хлопцям творчу роботу над оповіданням “Циган”: прочитавши оповідання, вони можуть написати свої відгуки та намалювати ілюстрації до нього.

Представник Обласної організації Червоного Хреста Кулакова Наталія Василівна в доступній формі розповіла про негативні фактори, а саме куріння, алкоголізм, наркоманію, які призводять організм людини до ослаблення імунітету. Із жвавого обговорення та запитань було видно, що даний захід був цікавим, актуальним та пізнавальним для школярів. На завершення заходу школярам запропонували огляд літератури з фонду бібліотеки “Бережіть здоров'я змолоду”.

Частиною заходу стала передача книг Школі соціальної реабілітації, зібраних читачами і бібліотекарями Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва в рамках благодійної акції ”Подаруй книгу дітям”.

shkola_soc_rebilitacii_5 shkola_soc_rebilitacii_6 shkola_soc_rebilitacii_7 shkola_soc_rebilitacii_8 shkola_soc_rebilitacii_9 shkola_soc_rebilitacii_10 shkola_soc_rebilitacii_11  

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.