Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Раут молодіжних клубів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
В Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч миколаївських молодіжних творчих клубів «Імпульс» і «Білий кіт» (при обласній бібліотеці для юнацтва), літературного клубу «Alternative» (при Миколаївській науково-педагогічній бібліотеці) з дніпропетровським літературним клубом «Вікно» (при Дніпропетровській обласній молодіжній бібліотеці ім. М. Свєтлова), зокрема, з його керівником, поетом Олександром Мухарєвим та членами клубу Тетяною Самаріною і Юрієм Пустовойтом. Діалог клубів проходив в рамках весняного турне дніпропетровських поетів в Херсоні, Миколаєві, і далі — в Одесі, Нікополі, Москві, та Запоріжжі.

Олександр Мухарєв презентував миколаївській творчій молоді літературний клуб «Вікно», літературний журнал «Литера Dnepr», і, звичайно ж, представив молодих поетів. На зустрічі за чаюванням, фотографуванням і дружньою бесідою звучали вірші: свої і відомих авторів журналу в прочитанні Олександра Мухарєва, складні асоціативно-образні Юрія Пустовойта, пронизливо особисті та відверті Тетяни Самаріної, молодих миколаївських поетів Сергія Войналовича і Олега Дороша, і загального улюбленця, екстравагантного Володимира Грекова. Під час поетичного рауту ризикнув вперше прочитати свої вірші і член МТК “Імпульс” Владислав Зіньковський.

На останок директор Миколаївської бібліотеки Наталія Ткаченко і Олександр Мухарєв домовилися про те, щоб використовуючи інтернет-конференції та соціальні мережі продовжити спілкування між творчою молоддю Дніпропетровська та Миколаєва.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у січні

  • Поетичний вечір “Незламний лицар правди і свободи” до 120-річчя В. Сосюри
  • Постійно діюча тематичнаі полиця “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки”, “Соборна мати Україна — одна на всіх, як оберіг”
17
січня
<<< січень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.