Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Міжнародний день води в малюнках

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 березня у приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва зібралися на арт-калейдоскоп «Вода — джерело життя» представники органів влади і громадських організацій, юнаки спортивних шкіл міста і діти з художніх гуртків позашкільних закладів освіти, хлопці і дівчата з Молодіжного творчого клубу «Імпульс». Захід, організатори якого Комісія «Спорт та навколишнє середовище» регіонального відділення Національного Олімпійського комітету України в Миколаївській області, Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго», Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, проведено за підтримки управління охорони навколишнього природного середовища Департаменту житлово-комунального господарства виконкому міської ради, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Регіональної чорноморської мережі громадських організацій.

Ця зустріч, присвячена Міжнародному дню води (або Всесвітньому дню водних ресурсів), відкрила Тиждень дитячої і юнацької книги. Генеральна Асамблея ООН у 1993 році прийняла рішення про проведення Всесвітнього дня водних ресурсів, що нагадуватиме всім жителям планети про значення і важливість води і продовження життя на Землі. Основні цілі проведення свята залишаються незмінними: сприяти прийняттю відповідних заходів для вирішення проблеми забезпечення населення питною водою; інформувати громадськість про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води та водних ресурсів в цілому; залучати до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів уряд, міжнародні агентства, неурядові організації та приватний сектор. У березні 2000р. в Гаазі проходив Всесвітній водний форум. Тоді тисячі людей у 140 країнах проводили різноманітні акції, закликаючи свої уряди до ефективнішого управління водними ресурсами. Результатом стало підписання Декларації з питань безпеки води у ХХІ ст.

З подвійним святом — Тижнем книги і Міжнародним днем води — привітала присутніх директор бібліотеки Наталія Вікторівна Ткаченко. Голова регіонального відділення НОК України в Миколаївській області Інга Бабакова наголосила, що підростаюче покоління повинно завджи пам'ятати про те, що водні ресурси небезмежні, тому потрібно їх берегти не лише сьогодні. До цієї справи залучаються спортсмени області, які беруть участь в еколого-практичних акціях. Про підтримку екологічних акцій, яку постійно здійснює Департамент житлово-комунального господарства виконкому міської ради, говорив директор департаменту, заступник міського голови Валентин Васильович Гайдаржи. Також гостей заходу привітав зі святом голова постійної депутатської комісії з питань екологічної політики, охорони наволишнього середовища та ресурсозбереження Олег Вікторович Крісенко. Вода — основа життя на землі, так як їй належить найважливіша роль у виникненні життя, у формуванні фізичного і хімічного середовища, клімату і погоди на нашій планеті. Екологічна громадськість нашого міста давно відзначає Міжнародний день води. На це особливу увагу звернув голова Регіональної чорноморської мережі громадських організацій Олег Михайлович Деркач.

Організатор заходу, голова правління Миколаївського обласного благодійного фонду «Індиго» Ольга Олександрівна Криницька оголосила результати конкурсу дитячого малюнку “Вода — джерело життя”, привітала переможців і наголосила, що конкурс, виставка і її відкриття — лише перші із низки заходів у рамках програми, присвяченої Всесвітньому дню водних ресурсів, який святкується у Миколаєві п’ятий рік поспіль.

Конкурс малюнку у жанрах живопису та графіки проводився серед школярів та студентів віком від 7 до 18 років. Цей вже традиційний конкурс завжди викликає великий інтерес у підростаючого покоління, розвиває творчість і бережливе ставлення до природи. Всі надані на розгляд журі роботи відповідали зазначеній тематиці конкурсу — збереженню і раціональному використанню водних ресурсів, важливості води у житті всього живого на землі.

Учасники, переможці конкурсу у трьох вікових категоріях були нагороджені дипломами, призами та подарунками. В першій віковій категорії переможцями стали Топчій Анастасія, Сологуб Ксенія, Джанова Анна; у ІІ-й — Чайковський Владислав, Шандригіна Аліса, Пустовой Сергій; у третій —Ларичева Анна, Кульчицька Дарія, Брашовецька Аліна. Аліса Шандригіна і Владислав Чайковський прочитали вірші про природу нашого краю.

Яскрава книжкова виставка різносторонньо розкрила тему водних ресурсів планети і необхідності їх захисту. Заключною крапкою арт-калейдоскопу став перегляд науково-популярного фільму “Вода”, захопившего юнаків емоційною хвилею розповіді про маловідомі фізичні та хімічні особливості води.

А протягом місяця всі бажаючі запрошуються до бібліотеки на екологічні уроки, знайомство з виставкою малюнків і цікавими книгами, перегляди науково-популярного фільму “Вода”. Також вся небайдужа молодь може взяти участь у двох еколого-практичних міських акціях, 24 і 31 березня.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.