Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Магія спорту на березі моря

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

У червні у дитячому літньому таборі «Космос», що знаходиться в Рибаківці, пройшов традиційний фестиваль «Спорт очима дітей», присвячений цього разу ХХХ Олімпійським іграм у Лондоні. Організатори — Миколаївська обласна громадська організація «Федерація легкої атлетики», Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго», Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва. Свято відбулося за підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради та УМВС України в Миколаївській області, під патронатом комісії «Спорт та навколишнє середовище» Національного Олімпійського Комітету України.

Протягом усього дня проводилися веселі естафети за участю відомої спортсменки Миколаївщини, 3-разової бронзової призерки чемпіонатів світу, бронзової призерки Олімпійських ігор в Атланті Інги Бабакової та майстра спорту з легкої атлетики Марини Карабузової.

Конкурс плакатного малюнку «Олімпійські ігри — Лондон ХХХ» організувала член комісії “Спорт та навколишнє середовище” Національного Олімпійського комітету України, голова правління Миколаївського обласного благодійного фонду «Індиго» Ольга Криницька. А миколаївська письменниця, член Національної спілки письменників України Віра Марущак запропонувала вікторини. Усіх учасників і переможців було нагороджено медалями, призами та дипломами.  

Такий спортивний фестиваль проводиться на Миколаївщині вже 14 раз, починаючи з 2010 року. Географія різна — Березанка, Очаків, Рибаківка, Коблеве, Тернівка, в Миколаєві — в Школі соціальної реабілітації, інтернатах, школах... Це справжнє свято для дітей, можливість проявити зацікавленість у спорті, таланти і ерудицію, навчитися прагненню до перемоги. Значення таких фестивалів важко переоцінити: це і популяризація здорового способу життя, і виховання патріотизму через ознайомлення з досягненнями миколаївських олімпійців, і залучення юного покоління до фізкультурно-оздоровчих занять.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.