Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Відзначаємо Міжнародний день Чорного моря

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

В жовтні Миколаїв відзначив Міжнародний день Чорного моря фотовиставками, експозиціями малюнків, заходами за участю представників органів місцевої влади, громадських активістів, спортсменів, бібліотекарів, школярів, студентів.

В Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва пройшов арт-калейдоскоп “Море — наша спільна спадщина”. Про роль молоді у вирішенні екологічних проблем, її волонтерської діяльності зі збереження природного розмаїття вихованцям дитячих спортивних шкіл розповіли голова Миколаївського обласного благодійного фонду “Індиго” Ольга Криницька, голова комісії “Спорт та навколишнє середовище” Національного Олімпійського комітету України Інга Бабакова. На важливості єдиних дій громади і влади у формуванні екологічної культури наголосили начальник управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської ОДА Олександр Садовський, заступник начальника управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради Тетяна Скибицька. Голова обласної організації Національної спілки фотохудожників України Любов Савельєва та керівник Миколаївського молодіжного творчого клубу “Імпульс” Андрій Шаповаленко презентували фотовиставку, у резюме до якої узагальнили досвід участі миколаївських фотографів в екологічних проектах. Бібліотекар відділу мистецтв і краєзнавства ОБЮ Анна Кондрацька представила книжкову виставку нових цікавих і корисних видань з бібліотечного фонду “Екологічні сторінки”.

У виставковій залі Чорноморського державного університету імені Петра Могили було відкрито виставки фотографій та дитячих малюнків, які продемонстрували спільну партнерську роботу комісії Національного Олімпійського комітету України «Спорт та навколишнє середовище», Миколаївського обласного благодійного фонду «Індиго» та Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва з дітьми з малозабезпечених сімей, соціально незахищеною молоддю. Партнерство проходить за участю відомих спортсменів Миколаївщини: Бабакової Інги — заслуженого майстра спорту, бронзового призера Олімпійських ігор; Машкіна Олега – заслуженого майстра спорту  України, учасника Олімпійських ігор; Іллі Кваші — заслуженого майстра спорту України, срібного призера Олімпійських ігор; Олександра Сатіна — майстра спорту міжнародного класу, чемпіона Юнацьких Олімпійських ігор.

Взагалі, комісія Національного Олімпійського комітету України «Спорт та навколишнє середовище», Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго» та Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва за три роки провели на Миколаївщині 16 спортивно-екологічних фестивалів, своєрідний фотозвіт яких і було представлено в Могилянці. Виставка проведена за підтримки Управління сім'ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

Після презентації відбувся круглий стіл «Взаємодія екологічного і спортивного руху на Миколаївщині» за підтримки управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. Його відкрив ректор ЧДУ імені Петра Могили, доктор технічних наук, професор Л. П. Клименко. Презентувала роботу комісії голова комісії НОК України «Спорт та навколишнє середовище» Бабакова Інга. Були розглянуті питання розвитку спорту і формування культури здорового способу життя у «Могилянці», про що доповіла заслужений майстер спорту, срібний призера Олімпійських ігор А. М. Димова, зав. кафедрою фізичного виховання та спорту ЧДУ імені Петра Могили. Питання аспектів взаємодії спорту та екології підняла С. Г. Лебідь, кандитат педагогічних наук, доцент, декан факультету еколого-медичних наук ЧДУ імені Петра Могили.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.