Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Здобудь перемогу у конкурсі малюнку “Хай завжди буде сонце”!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Запрошуємо юних миколаївців від 7 до 16 років взяти участь у конкурсі малюнків “Хай завжди буде сонце”, присвяченому Дню Перемоги. Родзинки конкурсу: дипломи і заохочувальні призи отримають ВСІ учасники; нагородження переможців буде відбуватися на літній терасі Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру; кожен бажаючий може проголосувати за малюнок, який найбільше йому сподобається. Малюнки приймаються до 18 години 6 травня, тож поспішайте стати учасниками конкурсу!


Якщо в тебе яскрава уява, ти любиш свою країну, знаєш, за що воювали наші прадіди, шануєш пам'ять воїнів Великої Вітчизняної війни, які здобули для нас перемогу, — цей конкурс для тебе! Основні умови участі: вік від 7 до 16 років; робота має бути виконана на папері, техніка малювання — необмежена (олівці, фломастери, фарби); один учасник може надати тільки одну роботу. Конкурсна робота повинна мати супроводжувальний лист, в якому обов'язково вказуються прізвище та ім’я конкурсанта, вік, навчальний заклад, назва конкурсної роботи, контактний телефон.

Оцінювати конкурсні роботи буде професійне журі, до складу якого входять художники та педагоги образотворчого мистецтва. Головний критерій відбору — важлива не техніка малювання, а незвичність та оригінальність розкриття теми!

Конкурсні роботи подаються до 18.00 години 6 травня 2014 року за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 2 (магазин «Бюрократ»). Додаткова інформація за телефоном (0512) 37-22-45.

Нагородження проходитиме 8 травня 2014 року о 18-й годині на літній терасі Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

Написання картини — це найкращий спосіб проявити свій творчий потенціал та отримати задоволення від самого процесу. Всім учасникам бажаємо успіху та творчого натхнення!

Організатор конкурсу “Хай завжди буде сонце” — магазин канцелярських товарів «БюроКрат». Партнер конкурсу — Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго». Підтримка конкурсу: відділення Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, Миколаївський академічний художній російський драматичний театр.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.