Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша До уваги молодих та креативних! Конкурс есе “Україна в асоціації з ЄС: права та обов'язки” — саме для вас!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

A&K (Асоціація і кооперація / Assoziation und Kooperation) та Молодіжна організація “Молодіжна Ініціатива Міст” з 1 жовтня 2016 року проводять конкурс креативних есе для молодих українців (віком від 18 до 26 років) на тему “Україна в асоціації з ЄС: права та обов‘язки”. Останній термін прийому робіт — 1 лютого 2017 року.


Умови: обсяг есе має складати 3-4 сторінки формату А4 (Times New Roman, 12). Також до есе треба додати коротку інформацію про себе, мотиваційний лист (1 сторінка), поштову адресу, контактний телефон та електронну адресу.

Ваші есе надсилайте за адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

У заголовку електронного листа укажіть мову есе: українську, російську чи німецьку.

Усі надіслані до вказаного часу есе будуть перевірені до 15 квітня 2017 року. Кращі 15 авторів поїдуть на міжнародну конференцію до Німеччини, а їх роботи будуть надруковані у збірці.

Питання надсилайте за адресою —  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.