Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Запрошуємо взяти участь у читацькій конференції, присвяченій Олесю Берднику

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 30 листопада 2016 року о 14 годині в обласній бібліотеці для юнацтва (вул. Велика Морська, 92) відбудеться читацька конференція “Поза часом і простором” до 90-річчя від дня народження Олеся Бердника — громадського діяча, письменника-фантаста, актора, журналіста, члена-засновника Української Гельсінської групи.  Організатори заходу: Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївський коледж культури і мистецтв.


Читацька конференція “Поза часом і простором” — заключний етап річної роботи обласної бібліотеки для юнацтва, спрямованої на знайомство молоді з постаттю Олеся Бердника, популяризацію його творчості. До 90-річчя нашого земляка фахівці бібліотеки створили  буктрейлер “Олесь Бердник — читати заборонено”; оформили в бібліотеці і на сайті віртуальну книжкову виставку за його творами; видали біобібліографічний покажчик “Олесь Бердник: Зоряний корсар України”. В рамках спільного проекту “Тест 99” бібліотеки та Філії Національної телекомпанії України “Миколаївська регіональна дирекція” підготували сюжет про Олеся Бердника для програми “Новий день”. А також взяли участь у спільному проекті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і Миколаївської обласної бібліотечної асоціації — виданні біобібліографічного покажчика в двох частинах “Літературна ємигія в особах”, присвяченого 12-ти літераторам-краянам, ювілярам 2016р.

Запрошуємо молодь з активною життєвою позицією, миколаївців, які цікавляться історією нашого регіону й України, всіх, хто полюбляє фантастику.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у листопаді

  • Навчальний онлайн-турнір “Я — юний виборець”
  • Патріотичний інформ-реліз “Герої Майдану” до Дня Гідності та Свободи з циклу “На перехресті світу і епох”
21
листопада
<<< листопад 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.