Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Оголошено обласний професійний конкурс “Стартап моєї бібліоіновації”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва оголошує обласний професійний конкурс імідж-проектів “Стартап моєї бібліоіновації”. Мета конкурсу —стимулювання професійного розвитку бібліотекарів області, сприяння розробці і впровадженню в роботу бібліотек Миколаївщини інновацій. Предмет конкурсу — проект бібліотечної інновації: авторська оригінальна ідея/пропозиція/розробка/методика реклами бібліотеки, читання, певного напрямку діяльності закладу, збільшення кількості молодих користувачів бібліотеки, залучення спонсорів та меценатів тощо.


Конкурс проводиться з 6 вересня. Останній термін подання робіт до Оргкомітету — 6 листопада 2017 року. Роботи, що будуть надіслані пізніше, до участі у конкурсі не допускаються. У конкурсі можуть брати участь бібліотечні фахівці, які працюють в публічних бібліотеках (центральних, сільських філіях, ОТГ) на території Миколаївської області. Переможці будуть нагороджені подарунками та дипломами від організаторів конкурсу.

Запрошуємо приватних осіб та зацікавлені організації підтримати конкурс: ви можете надати інформаційну, фінансову підтримку або стати членами Журі.

Контактні телефони Оргкомітету: (0512) 37-62-33; 37-69-87.


Наказ

Положення

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.