Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Анонс заходів у жовтні 2017 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у жовтні:

3 жовтня — онлайн-турнір бібліогідів “Квест бібліотекою” / програма “Територія читання”

4 жовтня — науковий інформ-реліз “Космос: таємниці і дослідження” до Всесвітнього тижня космосу з циклу  “На перехресті світу і епох”

5 жовтня — абетка історичної пам'яті на відзначення Року Української революції 1917-1921 років / програма “Духом сильна Україна”


5 жовтня — година спілкування “Крізь призму прожитих літ” / програма “Милосердя”

6 жовтня — студентський клуб ерудитів “Tabula Rasa”: тренінг 13 / молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

10 жовтня — краєзнавча інтерактивна екскурсія “Вулиця Соборна” з циклу “Юність і сучасність рідного міста” / програма “Про минуле в ім'я майбутнього”

11 жовтня — профілактичний тренінг “Не стань жертвою торгівлі людьми!” / молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

12 жовтня — патріотичний інформ-реліз “Мужність і відвага крізь віки” до Дня захисника України з циклу  “На перехресті світу і епох”

17 жовтня — тренінг “Принципи працевлаштування та ефективний пошук роботи” / молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

19 жовтня — навчальний онлайн-турнір “Я — юний виборець”

19 жовтня — навчальний онлайн-турнір “Вчимо українську”

20 жовтня — студентський клуб ерудитів “Tabula Rasa”: тренінг 14 / молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

20 жовтня — історичний інформ-реліз “ООН: “живе втілення надії” до Дня ООН з циклу  “На перехресті світу і епох”

24 жовтня — бенефіс Олександри Казакової, викладача вокалу, автора пісень, учасниці 6 сезону проекту “Голос країни” з циклу молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів”

25 жовтня — майстер-клас “Створи комікс” / молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

26 жовтня — літературний вечір “Велетень сміху Павло Глазовий” з циклу “Народжене в Прибужжі слово” / краєзнавча програма “Про минуле в ім'я майбутнього”

26 жовтня — тренінг “Сучасні онлайн-сервіси” / Школа комп'ютерного бійця “Рівні можливості для всіх”

26 жовтня — пізнавальний онлайн-турнір “Складаємо з пазлів Миколаївську область”

27 жовтня — студентський клуб ерудитів “Tabula Rasa”: Що? Де? Коли? / молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

27 жовтня — історичний інформ-реліз “Ті, хто боролися з агресором” до Дня вигнання нацистських окупантів із України з циклу  “На перехресті світу і епох”

31 жовтня — prezi-трейлер “Хроніки МОБЮ: 40 років онлайн” / програма “Територія читання”

Пропонуємо у жовтні в бібліотеці ознайомитися з книжковими виставками:

“Дикі прерії, чисте море...” до 25 річниці створення регіонального ландшафтного парку “Кінбурнська коса”, “Української армії солдат” до Дня захисника України;

з постійно діючими виставками “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”; з присвяченою 100-річчю Української революції “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”; з присвяченою Року ювілеїв літераторів-краян “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, присвяченою Року Японії в Україні “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”;

а також на нашому сайті з віртуальною книжковою виставкою “Психологія на допомогу особливим підліткам”, “Астрід Ліндгрен” до 110-річчя письменниці з циклу “Літературні ювіляри-2017”.

Нагадуємо, що у відділі “Інтернет-центр” ви можете скористатися електронними читанками, послухати або взяти з собою художні аудіокниги.

Завітати: вул. Велика Морська, 92
Зателефонувати: 37-62-33, 37-69-87, 47-28-77
Працюємо: з 9 до 18 години, п'ятниця/неділя — з 10 до 17; субота — вихідний.
Бібліотека не працює 15 жовтня.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.