Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Запрошуємо на щорічні сутінки в бібліотеці!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша


18 квітня 2019 року божевільний театр за шекспірівською логікою запрошує творчих учасників та активних глядачів за адресою вул. Велика Морська, 92: генеральна репетиція — о 12.00, прем'єра — о 15.00!

Два веронці наробили багато галасу з нічого: начебто венеційський купець на дванадцяту ніч приборкав норовливу! Як вам це сподобається?! А Отелло побачив літньої ночі сон про Ромео і Джульєтту і зрозумів: марні зусилля кохання! Ще й Гамлет, Макбет і король Лір мріяли про зимову казку, а потрапили в бурю! І начебто справжня комедія помилок відбулася з двома знатними родичами і віндзорськими насмішницями! Як вам це сподобається?!Shakespeare forever!

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує учнів, студентів, молодь на культурно-мистецьку акцію у форматі бібліотечних сутінок “Божевільний театр за шекспірівською логікою”, цього року присвячену 455-річчю від дня народження Вільяма Шекспіра, Всесвітньому дню книги та авторського права, Дню пам'яток історії та культури.

Разом з бібліотекарями й акторами професійних та аматорських театрів пориньте у чарівний світ фантазій і краси, декламуйте сонети українською або англійською, приборкайте Шекспіра та його злодіїв, пожалійте бідного Йорика, спробуйте себе у ролі шекспірівських героїв, зробіть власноруч театральні маски, відвідайте в антрактах буфет, вигравайте цукерки у численних квестах, вікторинах, лото і конкурсах, використайте шанс виграти квитки у театр! 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.