Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Оголошено обласний конкурс для бібліотекарів!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

З метою популяризації книг і читання шляхом моніторингу читацьких уподобань представників органів самоврядування і мешканців місцевих громад з подальшим створенням віртуальної книжкової виставки з використанням спеціальних програм і сервісів Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва оголошує обласний професійний конкурс на кращу віртуальну книжкову виставку “Що читати: радить Влада і Громада”.


У конкурсі можуть брати участь бібліотечні фахівці публічних бібліотек  Миколаївської області. Конкурсна робота має бути персональною і подається від однієї особи-автора. Кількість конкурсантів від кожної із бібліотек (ЦБС, ОТГ) не обмежена. Учасник подає на конкурс заявку і роботу — віртуальну книжкову виставку у форматі відео, мультимедійної презентації, з використанням інших спеціальних програм і сервісів: PhotoPeach, ZooBurst, Dipity, Calameo, Playcast, ThingLink тощо. Останній термін подання робіт — 30 вересня 2019 року. Переможці (3 призових місця) будуть нагороджені дипломами і подарунками (електричний чайник, чайний сервіз, настільна лампа відповідно).

Шановні учасники, будь ласка, обов'язково уважно прочитайте Положення про конкурс, де міститься форма заявки на участь, детальна інформація про вимоги до конкурсних робіт, критерії оцінювання тощо.

Контактні телефони Оргкомітету: (0512) 37-62-33; 37-52-80.

Наказ

Положення

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.