Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Запрошуємо на онлайн-презентацію видавництва “Vivat”!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

12 лютого о 13.00 Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва в рамках проєкту СмакBook від УІК ініціює онлайн-спілкування з представниками видавництва “Vivat” за темою “Новинки з видавничої скриньки”.
Наприкінці січня бібліотека отримала від Українського інституту книги понад 800 найменувань цікавих книжок популярних вітчизняних і зарубіжних авторів, виданих у кращих видавництвах України, в тому числі у “Vivat”. До речі, як відзначає ВікіпедіЯ, це одне з найпремійованіших в Україні видавництв, яке протягом останніх років посідає місце у трійці найбільших видавництв України за кількістю виданих найменувань і накладів. Тож запрошуємо 12 лютого на платформі zoom всіх бажаючих разом з нами дегустувати ні багато ні мало аж 90 назв “віватівських” книжок!  Саме стільки книг чекають на читачів завдяки державній програмі поповнення фондів бібліотек. Серед них яскраві видання для дітей, які допоможуть пізнати світ і своє місце в ньому; корисні для соціалізації і “заспокійливі” для періоду бурхливого дорослішання підлітків; на всі смаки і всіх жанрів “читача розумного”; науково-популярні... А ще нас зацікавили “#окололітературне: усе, що ви хотіли знати про сучасну українську літературу”, “Залежний розум. Сигарета, смартфон, токсичні стосунки: як формуються шкідливі звички та як їх подолати”, “Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння”)) Саме у цьому видавництві “народилися” і книжки вже рідних нам Наталії Довгопол, Дари Корній, Анастасії Нікуліної, Надії Гуменюк...
 
 
12 лютого ми поспілкуємося з Надією Кузінською, менеджером видавництва по співпраці з бібліотеками і Оленою Рибкою, провідним редактором дитячої і сучасної літератури. Також сподіваємося, що до нашого заходу долучаться письменниці Дара Корній і Надія Гуменюк, бібліотекарі Миколаївщини, викладачі кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, миколаївські письменники.
Підключитися до конференції Zoom:
https://zoom.us/j/98236429725?pwd=WEtHK0llaWZmTWtmTnhPUlVqRmlGUT09 
Ідентифікатор конференції: 982 3642 9725
Код доступу: 1
 
До зустрічі в онлайні!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.