Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Запрошуємо на стрім “Як їсти, пити та чути українською?”!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

24 червня о 15-й годині Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує миколаївців на стрім “Як їсти, пити та чути українською?” з нагоди виходу книжки “Чути українською” Ольги Дубчак (видавництво “Віхола”). Авторка — кандидатка філологічних наук, фахова редакторка, літературна редакторка — та Соня Сотник, ведуча ранкового шоу “Камтугеза” на Radio ROKS поспілкуються про відмінності літературної і розмовної мови, подискутують, чи нормально говорити на суржику і чи просто перейти на українську мову в побуті.

“Книжка «Чути українською» не змушуватиме вас учити правила чи зубрити мовні закони. Це вже робила колись ваша вчителька української мови та літератури. Завдання книжки — пояснити, за якими правилами й закономірностями працює звукова система, а ще — чому наша абетка майже досконала. І, звісно, переконати вас, що українська мова — це надзвичайно цікаво, легко і місцями навіть корисно”.

Онлайн-подію організовано в рамках проєкту “Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці”, започаткованого цього року Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Чекаємо на вас 24 червня о 15.00 за адресою м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92. Вхід вільний у захисних масках.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.