Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Запрошуємо на онлайн-дискусію за коміксами про виживання у новій реальності!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

25 червня о 13.30 Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує миколаївців на онлайн-дискусію “Постапокаліпсис сьогодні: виживання в новій реальності” за коміксами “Кода” Саймона Спаррієра і Матіаса Берґари, “Пташеня” Дарсі ван Полгіста й Ієна Бертрама, “Академія “Парасоля” Джерарда Вея і Габріеля Ба в рамках спеціальної підліткової програми “Просто цікаво, що буде в кінці”.

Модераторами онлайн-події, яку організували кураторська команда TeenSide, видавництва “Рідна мова”, “Видавництво” і “Боривітер”, будуть цікаві особистості і професіонали.

Марина Дубина — перекладачка, редакторка і журналістка. Працює у проекті «Комікси DC та Vertigo» у видавництві «Рідна мова», волонтер Kyiv Comic Con. Саме вона переклала 2 частини “Академія “Парасоля”.

Колажист та книжковий дизайнер Ілля Стронґовський — співзасновник видавництва «Видавництво», засновник фестивалю поетів-початківців «Молода Республіка Поетів»,  директор власної студії strng., дизайнер і виробник авторських футболок, зокрема відомої серії принтів «Зберігайте спокій», а також контроверсійних сувенірів під брендом «Nевпинно». Учасник збірки «Дві тонни: Антологія поезії двотисячників». Переклав романи Чака Поланіка «Бійцівський клуб» для видавництва “Фоліо”, Чарлза Буковскі «Поштамт» для видавництва “Факт”. Як книжковий дизайнер співпрацював з українським видавництвом «Крок» та іноземними видавництвами Penguin USA, Apogee Press.

Тетяна Калитенко — літературознавиця, докторантка НаУКМА, літературна критикиня, молода авторка роману «Антеро», що потрапив до довгих списків «ЛітАкцент року – 2020» у номінації «Проза».

Соня Коптюх – резидентка підліткової редакції Teenside онлайн-видання «Букмоль», авторка статей та оповідань, членкиня журі літературного конкурсу художніх текстів письменників і письменниць у віці 12-19 років і підліткової літератури, написаної людьми будь-якого віку #безпробілів, започаткованого у 2020 році громадською організацією «Культурна ініціатива “Букмоль”».

Онлайн-подія відбувається в рамках проєкту “Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці”, започаткованого цього року Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Чекаємо на вас 25 червня о 13.30 за адресою м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92. Вхід вільний у захисних масках.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.