Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша СмакBook від УІК: запрошуємо на читацькі посиденьки з Олександром Гаврошем

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує 23 березня о 13.00 на літературний стрим #16 з Олександром Гаврошем “Читацькі посиденьки з автором” за проєктом СмакBook від УІК.

Письменник, драматург і публіцист Олександр Гаврош мешкає в Ужгороді. Закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Член Асоціації українських письменників і Національної спілки письменників України.  Друкується в закарпатських та всеукраїнських ЗМІ, протягом останніх десяти років веде авторську колонку на Радіо Свобода. Завідує літературною частиною Закарпатського обласного музично-драматичного театру.

Олександр Гаврош відомий як автор п'єс, історичних романів, інтимної лірики і дитячих книжок. Саме він створив двох топових літературних героїв — Івана Силу та розбійника Пинтю, які стали культовими серед юних читачів. Письменник встигає щороку видавати та перевидавати кілька книг, у своєму творчому доробку має їх понад 40.

Пише про те, про що знає найкраще. Тож творчість Олександра Гавроша зосереджена переважно на рідному краї, хоча має і книжки про Київ – це, зокрема, серія пригодницьких повістей “Музей пригод”. Саме їх (“Музей пригод”, “Врятувати Тараса Шевченка”, “Героїчні канікули”) і оповідки “Казки для Елізи” отримала наша бібліотека від Українського інституту книги за програмою поповнення бібліотечних фондів. А ще маємо науково-популярне видання “Останній опришок Микола Шугай”, роман-подорож “Блукаючий народ”, романи “Донос” і “Таємниця Ерделі”.

Точно знайдете щось собі до смаку. Читайте і долучайтесь до нашої зустрічі. Поговоримо про книжкове і не тільки.

Долучайтеся до нас на Google Meet: https://meet.google.com/ces-mrfm-yny


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.