Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша СмакBook від УІК: запрошуємо на читацькі посиденьки з Лесею Ворониною

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує 27 квітня о 13.00 на літературний стрим #17 з Лесею Ворониною “Читацькі посиденьки з автором” за проєктом СмакBook від УІК.

Леся Воронина — знана сучасна українська письменниця, перекладачка, авторка й ведуча програм на радіо “Культура”, лауреатка та переможниця численних міжнародних і вітчизняних літературних премій.

Народилась 21 березня 1955 року у Києві, де зараз і проживає. Закінчила філологічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Вигадувати свої фантастично-пригодницькі історії та “лякачки” почала ще в дитячому садочку, а відтак вже понад двадцять років пише для дітей. З того часу в Лесі Ворониної вийшло більше двох десятків нових книжок та перекладів і багато-пребагато перевидань.

Її твори вивчають в школі. Але і це не головне. Її смішний, зворушливий, супергероїчний “Суперагент 000” вже став легендою, а серією про “Таємні товариства” зачитуються не лише діти, а й дорослі. Талановиті, веселі й цікаві книжки Лесі Ворониної запрошують у світ літератури нових і нових книголюбиків.

Сама ж авторка захоплюється далекими мандрівками. Завдяки поїздкам краще розуміє світ, людей і себе саму. І якби не була письменницею, то стала б мандрівницею і робила б фільми про улюблені місця й міста світу.

У нашій бібліотеці є 8 книжок Лесі Ворониної. І культовий “Суперагент 000”, і чотири книжки “ТТБ”-серії, і крутий тревелог “У пошуках Оґопоґо”, й історії геніального дитинства п'ятірки улюблених героїв пані Лесі (Брюса Лі, Махатми Ганді, Жорж Санд, Фридеріка Шопена, Івана Миколайчука) з серії “Життя видатних дітей”. Точно знайдете щось собі до смаку.

Читайте і долучайтесь до нашої зустрічі. Поговоримо про книжкове і не тільки.

Долучайтеся до нас на Google Meet: https://meet.google.com/vaz-hrec-zqm

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.