Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Оголошено новий конкурс для молоді!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва оголошує новий обласний молодіжний конкурс творчих робіт “Книга, яка сформувала моє життєве Кредо” з метою підвищення престижу книги та бібліотеки, стимулювання інтересу підростаючого покоління до книги.

Загальне керівництво конкурсом здійснює Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва. Організаційна робота в районах покладається на Центральні районні бібліотеки.

Завданням конкурсу є: виявлення пріоритетів в читанні молоді; сприяння формуванню і розвитку потреби спілкування юнацтва з книгою; визначення впливу книги на формування життєвої позиції юного покоління і ціннісної шкали; підтримка творчої ініціативи молоді та юнацтва та її спрямування на розвиток читання.

У конкурсі можуть брати участь особи від 15 до 21 року (включно), які проживають на території Миколаєва і Миколаївської області.

На конкурс приймаються роботи, виконані у формі твору, есе та інших літературних жанрів у рукописному або набраному на комп’ютері варіанті обсягом не більше 10 сторінок. Жанр твору визначає сам автор. Робота може бути написана як у прозовій, так і в віршованій формі. На титульному листі потрібно вказати: назву роботи, прізвище, ім'я по батькові повністю, дату народження, адресу, контактний телефон, навчальний заклад, район.

Конкурсні роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями: творчий і філософський підхід, оригінальність думки автора, повнота розкриття теми, художність та грамотність, індивідуальність стилю, оформлення роботи.

Останній термін подання конкурсних робіт до Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва — 1 травня 2011 року. Підведення підсумків — до 15 травня 2011 року.

Кращі творчі роботи будуть розміщені на сайті бібліотеки та візьмуть участь у Всеукраїнській промо-акції “1000000 думок про книгу”, яка проводиться в рамках Всеукраїнського благодійного проекту “З книгою в серці”. Переможці обласного конкурсу будуть запрошені до бібліотеки на урочистий захід під час акції до Дня молоді (26 червня) і нагороджені дипломами  та подарунками.

Роботи надсилати поштою на адресу: 54001, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, або на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Телефон для довідок: (0512) 37-52-80.

Результати конкурсу дивіться на сайті ОБЮ: www.unbib.mk.ua

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.