Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Конкурс для читачів обласної бібліотеки для юнацтва “Родовід сім'ї моєї”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Організатором конкурсу є Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва. Мета конкурсу — заохочення читачів бібліотеки до вивчення свого коріння (родоводу); сприяння організації спільної родознавчої діяльності різних поколінь; підтримка і популяризація родинних традицій і цінностей.

У Конкурсі можуть брати участь тільки читачі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва незалежно від віку та місця проживання. Роботи на конкурс можуть подаватися як від окремих осіб, так і від родин, якщо хоча б один із її членів є читачем обласної бібліотеки для юнацтва.

Конкурс проходитиме у два етапи: перший з 1 березня по 15 квітня 2011 року — надання конкурсних робіт до Оргкомітету; другий з 16 квітня по 1 травня — розгляд конкурсних робіт і визначення переможців.

Творчі роботи мають відображати історію власного роду або генеалогічне дерево родини з поколінним розписом і повинні бути авторськими, основаними на спогадах власних і членів родини, документальних матеріалах. На конкурс приймаються творчі роботи у дозвільній формі: віршованій і прозовій; графічній з коментарями; поробок з поясненнями.

До роботи додається заявка на участь, де обов'язково зазначити: прізвище, ім'я та по батькові; рік народження; з якого року є читачем обласної бібліотеки для юнацтва; повну домашню адресу; контактний телефон; коротку інформацію про себе (де навчається або ким працює, чим цікавиться, читацькі уподобання).

Роботи з заявками подаються до відділу абонементу; або направляються поштою на адресу Оргкомітету: 54001, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, Оргкомітет Конкурсу; або надсилаються електронною поштою на e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Останній термін надання конкурсних робіт до Оргкомітету — 15 квітня до 16 години. Роботи, що будуть надані пізніше, до участі в Конкурсі не допускаються і не розглядаються.

Критерії оцінювання конкурсних робіт: особистісний підхід; змістовність і творчість роботи; глибина дослідження роду; висвітлення родинних традицій і цінностей; оригінальність в оформленні роботи; наявність ілюстративного матеріалу (фотографій, малюнків тощо). Перевага буде віддана роботам, які міститимуть розширену та додаткову інформацію: дослідження життєпису окремих цікавих чи видатних особистостей, що належить до роду, їх роль в житті міста або вашої родини; реконструкцію родового дерева — графічного або фотозображення різних поколінь родини разом, з використанням комп’ютерної графіки або у вигляді поробки; створення поколінного розпису (дослідження батьківської та/або материнської лінії роду), доповненого окремими історіями, оповіданнями з історії роду; розповідь про спадкоємність поколінь в обраних професіях; опис, фотозображення або малюнки родинних раритетів, талісманів та розповідь про історію їх появи у родині, їхнього значення для родини і вас особисто.

Журі визначає переможців Конкурсу (1, 2 та 3 місце), про що буде повідомлено на сайті бібліотеки не пізніше 6 травня. Переможці будуть нагороджені призами та дипломами від організаторів Конкурсу на святковому заході у травні, про час і місце проведення якого їх буде повідомлено телефоном. Інформація про переможців та найкращі роботи будуть розміщені на сайті бібліотеки та у місцевій пресі.

Усі матеріали, надіслані на Конкурс, залишаються у власності Оргкомітету і авторам не повертаються. Конкурсні роботи можуть бути використані організаторами з метою популяризації Конкурсу та розміщені на сайті бібліотеки. Учасники Конкурсу гарантують дотримання авторських прав щодо надісланих на Конкурс робіт та несуть особисту відповідальність у разі виникнення правових суперечок.

Контактні телефони Оргкомітету: (0512)37-69-87; (0512)37-52-80.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.