Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Новости от партнеров Запрошуємо миколаївців на презентацію каталогу виставки іконописної майстерні «Небо на землі»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Новости от партнеров

14 грудня о 15 годині в Науково-педагогічній бібліотеці Палацу творчості учнів (вул. Адміральська, 31) відбудеться презентація каталогу робіт відомої іконописної майстерні «Небо на землі». Книжку видано з нагоди відкриття виставки в Словаччині, в м. Братислава, яка відбулася під патронатом Блаженнійшого Митрополита Чеських земель і Словаччини Христофора та Надзвичайного і Повноважного посла України в Словацькій Республіці Олега Гаваші. Виставка проводилася під девізом «Ікона без меж та кордонів». На думку майстрів-іконописців ікона існує понад всіма культурними та конфесійними розбіжностями. Вона об’єднує християн всього світу у вірі, творчості та любові.

На виставці у Братиславі були представлені найкращі зразки робіт миколаївських майстрів. Закордонні глядачі гідно оцінили творчість школи «Небо на землі». Шукаючи нові засоби виразності, іконописці майстерні «Небо на землі» прагнуть дотримуватися старовинних технологій: використовують тільки натуральні матеріали, а фарби готують із природних мінералів та пігментів власноруч.

Вхід на презентацію вільний.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.